• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak burcu erkeği işleri ağırdan alırken, Koç kadını ise oldukça enerjiktir ve yaşamında heyecana ihtiyacı vardır. Bu ikisi bir çift olduğunda ise oldukça dinamik bir çift olacaklardır.

Birbirlerine karşı dürüst olan bu çift her şeyi aşırı uçlarda yaşayacaklardır. Koç kadını düşünmeden hareket eder bir diğer yandan Başak erkeği ise hiçbir şeyi dikkatli bir şekilde düşünmeden uygulamaya geçmez.

Başak erkeği ve Koç kadının farklı özellikleri vardır. Koç kadını, Başak erkeğinin disiplinli olmasından çok etkilenir ve içgüdülerine güvenmeyi gösterir. Başaklar çok olgun ve zekidirler.

Başak erkeği aynı zamanda Koç kadınının coşkusundan etkilenir. Bu ikili arasındaki duygular birlikteyken oldukça derin ve anlamlı olacaktır. İkisinin de yaşama olan bakış açısı farklıdır ancak bu ikili yine de birbirini her koşulda destekleyecektir.

Olumsuz Özellikleri

Koç kadını bazen Başak erkeğinin duygusuz olduğunu düşünebilir, Başak erkeği de Koç kadınını zaman zaman çocuksu bulabilir. Konu para olduğunda ise ikisinin de anlaşamadığı konular olabilir.

Başak erkeği, Koç kadınına daha fazla sabırlı olması gerektiğini gösterebilir. Koç kadını da Başak erkeğine daha fazla cesur olması gerektiğini gösterebilir.

Başakların her şeyi planlama eğilimi vardır, Koçlar ise detaylara dikkat vermezler oldukça dürtücü hareketleri vardır bu yüzden düşünmeden hareket ederler.

İkisinin zıt kişilileri ciddi yaralara neden olabilir. Başak erkeği dikkatli ve titiz iken, Koç kadını ise sonuçlarını düşünmeden hareket eder.

Başak Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Eğer Koç kadını, Başak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa çok fazla aceleci davranmaması gerekiyor. Başak erkeği her şeyi analiz ederek ve planlayarak yaşamak ister bu yüzden hazır olduğunu hissedene kadar hareket etmek istemez.

Eğer Başak erkeği Koç kadını ile birlikte olmak istiyorsa, onu eleştirmeyi ve sürekli beklenti içerisinde olmayı bırakmalıdır.