• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç erkeği ve Balık kadını arasındaki ilişki oldukça sakin ve olaysız olacaktır. Balıklar oldukça alçakgönüllüdürler ve hiç bencil değildirler bu yüzden Koç erkeğinin onu yönetmesini çok sevecektir. Koç erkeği ise tatmin edilmekten hoşlanacaktır.

Ateş ve Su elementinin birleşimiyle ortaya oldukça ruhsal ve derin bir bağ çıkacaktır. Koç erkeği, Balık kadınına gerçek dünyanın nasıl bir yer olduğunu gösterecektir.

Balık kadını oldukça endişelidir ve yaşam hakkında daima zor gördüğü şeyler vardır. Koç erkeği, Balık kadınına beklediği gücü ve güveni verecektir.

Bu ikilinin ilişkisi son derecede romantik olacaktır. İkisi de romantik olmayı çok sever. Balık kadını hassas ve şefkatlidir, Koç erkeğinin güçlü görünümü onu etkileyecektir. Balık kadınları oldukça güzel görünümlü ve tatlı bir sese sahiptir. Koç erkekleri onların görünümünden büyülenecektir.

Balık kadını hayatını ve ilişkisini yöneten erkeğin var olmasından mutlu olacaktır. Liderlik konumunda olmayı seven Koç erkeği ise bu oldukça tatmin edici olacaktır.

Son derecede ilginç olan ikili çift olarak ise oldukça ilginç olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Koç erkeği göstermese bile aslında ikisi de oldukça hassastır. Koç erkeği otoriterliği çok ileri boyutlara taşırsa, Balık kadını reddedilmiş ve incinmiş hissedecektir.

Koç erkeği istikrarlı değildir. O sık sık yer değiştirdiği gibi sık sık duygu da değiştirir. Yaşamın sunduğu her şeyi almak ister.

Koç Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Koç kadını agresif tavırlarını kontrol altına almalı aynı zamanda Balık kadını da hayallerini gerçeklerle karıştırmamalı ve daha gerçekçi olmalıdır. Koç erkeği elinden geldiğince daha da romantik olmaya çalışmalıdır.

Balık kadını ise ilişkide ‘çantada keklik’ yerine ‘kaçan’ ı oynamalıdır. Koç erkeğini kahraman gibi hissettirmelidir. Koçlar sosyal ve pozitiftir, Balıklar ise utangaç ve bazen sahiplenicidir. Bu da onların ilişkisini dengede tutmaya yetecektir.