• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay erkeği ve Akrep kadını dürüsttür ve yaşamda mutlak doğruyu bulmak ister. İkisinin arasındaki sohbet konuları bu yüzden çok ilginç olacaktır çünkü bu ikili birlikteyken her şey hakkında konuşacaktır.

Bu sohbet sanki bir filozof ve ruhbilimcinin sohbeti gibi olacaktır. Yay erkeği yaşamın derinliklerine bakmayı çok sever ve Akrep kadını da tüm gizemi içinde yaşatan bir kadındır.

İkisi de oldukça zeki ve içgüdüseldir bu yüzden birlikteyken çok keyifli vakit geçireceklerdir. Akrep kadını, Yay erkeğinin kişiliğini keşfetmek ve onun tüm sırlarını öğrenmek isteyecektir. Yay erkeği ise, Akrep kadınının gizemli kişiliğinden büyülenecektir. Oldukça zeki ve mantıklı olan Yay erkeği hakkındaki her şeyi Akrep kadını fark edecektir.

Yay erkeği, Akrep kadınını gördüğü anda bir meydan okuma başlatacaktır bu da bu çiftin ilişkisini kolay bir şekilde başlatacaktır. İkisi de birbirlerine karşı çekilecekler. Yay erkeği, yoğun duygulara sahip olan Akrep kadını için yeterince tutkuludur. Ve Akrep kadını sayesinde Yay erkeği daha fazla duygusal olmayı öğrenecektir.

Yay erkeği gizemli ve ketum olan Akrep kadının ne sakladığını görmek isteyecektir. İkisi de güvenilir ve dürüsttür. Birbirlerine her konuda yardım edeceklerdir. Aynı zamanda olaylara bakış açıları farklı olabilir ancak bu durum Yay erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

Olumsuz Özellikleri

Akrep kadını her şeyi kontrol etmek ister, Yay erkeği ise bağımsızdır bu yüzden hiç kimsenin hayatını kontrol etmesine izin vermez. Akrep kadını çok kıskanç ve sahiplenicidir bu yüzden Yay erkeğinin daima özgür olmasına izin vermeyecektir.

Aynı zamanda Yay erkeği oldukça patavatsızdır ve sert sözleri ile Akrep kadınının kalbini kırabilir. Yay erkeği ve Akrep kadınının ilişkisi daima inişli ve çıkışlı olacaktır.

Yay Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Eğer Akrep kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa daha az tutkulu olmalı ve onu daha az korkutmalıdır. Onun dikkatini çektiği anda ise daha rahat ve açık olmalıdır.

Eğer Yay erkeği, Akrep kadını ile birlikte olmak istiyorsa onunla göz kontağı kurmalıdır ve bu devamlı olmalıdır.

Bu çift birbirlerinin kusurlarını görmezden gelirse oldukça iyi bir ilişki yaşayacaktır.