• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Başak erkeği ve Yay kadını ilişkisi oldukça farklıdır. Risklidir ancak bunun üstesinden gelebilen bir ikilidir. Bu ikilinin birbirlerine olan çekimi oldukça güçlüdür.

Kaygısız olan Yay kadını, Başak erkeğinin eleştirilerine aldırış etmez o yine de bildiğini yapacaktır. İkisinin arasındaki iletişim ise çok açıktır. Birçok konu hakkında konuşabilen bu çift din, psikoloji ve gündemle ilgili ilginç diyaloglar yaşayabilirler.

Düzenli bir yaşama alışmış olan Başak erkeği eğer partneri tarafından teşvik edilirse seyahat yapmaktan büyük keyif alacaktır. Birlikte daha çok vakit geçirdikçe Başak erkeği, Yay kadınına daha sabırlı olmayı öğretecektir. Bunun karşılığında Yay kadını da ona daha fazla açık fikirli ve uyumlu olmayı öğretecektir.

Yay kadını ile birlikte olan Başak erkeği daha özgür ve mükemmele yakın hissedecektir. İkisi de değişken burçlarda yer almaktadır bu da onları her duruma uyabilen kişiler yapmaktadır.

Olumsuz Özellikleri

Başak erkeği ve Yay kadını arasındaki problemlerden birisi ikisinin de olduğundan çok açık sözlü olmasıdır. Yay kadını duygusuz davranışları ile Başak erkeğini incitebilir ve Başak erkeği de bunun karşılığında çok eleştirici olabilir.

Sessiz ve ketum tabiatlı olan Başak erkeği çoğu zamanını evde geçirmekten yana kullanmak ister, Yay kadını ise bunun tam tersidir.

Ayrıca Yay kadınının sorumsuz davranışları Başak erkeğini çileden çıkaramaz. Günlük yaşamdaki sorumluluklarını bile önemsemeyen Yay kadını sorumluluklarını yerine getirmez.

Başak Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Başak erkeği ve Yay kadını ilişkisinde doğru zamanlama yapmak çok önemlidir. Eğer bu ikisi çok genç yaşta karşılaşmışsa ilişkileri kısa sürebilir.

Eğer Başak erkeği, Yay kadını ile birlikte olmak istiyorsa sohbete çok fazla açık olmalıdır. Başak erkeği, Yay kadınına ilgili ve güvenilir olduğunu gösterebilir ancak onun özgürlüğünü de elinden almadığını da açıkça göstermelidir.

Eğer Yay kadını, Başak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa biraz daha ölçülü olması gerekmektedir. Başak erkeği istikrarlıdır bu yüzden Yay kadını maceracı yapısını biraz daha azaltmalıdır.