• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Eğer bir Koç erkeği ve bir Boğa kadını birbirine gerçekten aşıksa, onları mutluluktan alıkoyan hiçbir şey olamaz. Farklı davranışlarının olması sorun değil, onlar yine de birlikte olabilirler.

Aptalca tavırları ve çocuksu şakaları ile Koç erkeği, Boğa kadınının yanaklarını kızartacaktır. Bunun karşılığında ise Boğa kadını, Koç erkeğine beklediği sadakati verecektir.

Koç erkeği, Boğa kadınıyla birlikte olmak için acele edecektir ancak Boğa kadını biraz zaman geçmesini istemeden hiçbir şeye acele etmek istemeyecektir. Boğa kadını, Koç erkeği için harika bir eş olacaktır. Koç erkeğinin düşüncesizliğine ve enerjisine karşı sabırlı olacaktır ve onun tüm hayallerinin gerçekleşmesinin mümkün olmadığını hatırlatacaktır.

Boğa kadınını tartışırken göremezsiniz. O genelde gittiği yere denge getirmeye çalışır. Birlikte olmaya başladıklarından itibaren Koç erkeği, Boğa kadınının söylediklerine ve planlarına inanmaya başlayacaktır.

Enerjik ve eğlencelidirler, Koç erkeği Boğa kadınının yaşamına farklılık getirecektir. O da dünyayı tüm renkleri ve duyguları ile görecektir. Eğer sen bir Boğa kadınıysan ve zekana, kadınlığına saygı duyacak birisini arıyorsan, Koç erkeği yaşamında olmalı. Koç erkeği seni güvende hissettirecektir ve aradığın tutkuyu verecektir.

Olumsuz Özellikleri

Çocuksu ve cesur olan Koç erkeği, gerçekçi yaklaşımlara sahip olan Boğa kadınını mantıksız fikirleri ve pervasızlıkları ile çileden çıkarabilir. İkisi de inanılmaz derecede kıskançtır. Boğa kadını, Koç erkeğini sahiplenir, yakınında bir kadını dahi görmek istemez.

Koç erkeği ilgiyi sever bu yüzden farkında olmadan bile ufak flörtleşmeler yapabilir. Ayrıca Koç erkeği oldukça da müsrif olabilir. Boğa kadını ise geleceğe dönük birikim yapmak ister.

Koç Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Eğer ikisi farklılıkları ile dengeyi yakalarsa mükemmel bir çift olacaklardır. Koç eğlence ve macera ister, Boğa ise güven ve denge ister. İkisi de ilişkisi için uzlaşmalıdır.

İkisi de sadık ve sahiplenicidir. Eğer ikisi de beraber olmak istiyorsa birbirleriyle daha etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğrenmelidir.