• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Yengeç kadını ikilisi birlikteyken oldukça keyifli vakit geçirecektir. Daima güvende hissetmek isteyen Yengeç kadını için Terazi erkeği her şeyi uyumlu ve huzurlu bir hale getirmeye çalışacaktır.

İki burç da kendilerini güvende hissettikleri anda doğası gereği oldukça cömert ve naziktir. Bu da onları birbirlerine karşı oldukça kibar ve hassas yapmaktadır. İkisi de uzun süreli ilişki yaşamak ister.

İkisinin de karakter özellikleri birbirleri ile uyum içinde olacaktır aynı zamanda bu ikilinin birbirlerine karşı söylediği tatlı iltifatlardan bahsetmeye gerek bile yok!

Bu çift birlikteyken birbirlerini desteklerler ve hatta çoğu zaman kendi ihtiyaçlarını geri plana atarlar. Örneğin: Yengeç kadını yorucu veya kötü bir gün geçirdiğinde Terazi erkeği onu rahatlayacaktır ve Yengeç kadını buna bayılacaktır.

Yengeç kadınının kararlı oluşu her türlü zorluğa göğüs germesini sağlayacaktır. Terazi erkeği ise Yengeç kadınının bu tutumundan çok etkilenecektir. Ayrıca ilişkide daima istikrar isteyen Yengeç kadınını Terazi erkeği koruyacak ve ona gelecek vadedecektir.

Olumsuz Özellikleri

İlişkinin ilk zamanlarında Terazi erkeği ve Yengeç kadınının problemleri olabilir. İkisinin de mizah anlayışı farklıdır bundan dolayı birbirlerini anlamaları uzun sürebilir.

Yengeç kadını çoğu zaman incinmiş hissedebilir ancak duygusal olarak Terazi erkeğinden daha güçlüdür çünkü kibirlidir ve işler planladığı gibi gitmeyince çok çabuk pes etmez.

Aynı zamanda finansal anlamda da zıtlardır. Yengeç kadını stabil bir gelir ister, Terazi erkeği ise bu konudan pek anlamaz bile.

Ayrıca Yengeç kadını çoğu zaman şüpheci olabilir ve Terazi erkeğinin ondan bir şeyler sakladığını düşünebilir. Ancak aslında Terazi erkeği ona her şeyi anlatmıştır ve boşuna kuruntu yapıyordur.

Terazi Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Terazi erkeği açık ve sosyalken, Yengeç kadını ise oldukça içe dönüktür. Terazi erkeği savurgan bir yaşam tarzı isterken, Yengeç kadını da mutlu bir aile ve yuvanın hayalini kurmaktadır.

Eğer bu ikili ilişkilerinde mutlu olmak istiyorsa farklılıklarıyla barışmalı ve daima bir orta yol bulmalıdır böylelikle her şeyin üstesinden geleceklerdir. Ayrıca Yengeç kadını sık sık Terazi erkeğinin kariyeri hakkında sohbet etmelidir. Terazi erkeği ise Yengeç kadınına yardım etmeli ve tatlı sözlerle onu şımartmalıdır.