• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Dördüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü dördüncü evde olan kişiler daima güzel, rahat bir evde yaşamak isteyeceklerdir. Bu kişilerin zevkleri oldukça iyidir ve dekorasyon gibi alanlarda büyük yetenekleri vardır. Yaşadıkları yeri istedikleri gibi güzel bir şekilde tasarlayacaklardır ve herkesi kendisine hayran bırakacaktır.

Oldukça pozitiftirler ve ebeveynleri ile çok iyi bir ilişkileri olacaktır. Arkadaşları ve akrabaları ile de arası oldukça iyi olan bu kişiler sevdikleri insanlara kalbini verecektir.

Güçlü yanları: Dengeli, evcimen ve duygusal
Olumsuz özellikleri: İnatçı ve aşırı düşkün
Tavsiye: Mutluluk gelir ve gider ama duygusal olarak sağlıklı olmak daha önemli.
Ünlüler: Justin Bieber, Ariana Grande, Halle Berry, Katie Holmes, Vanessa Hudgens.

Venüs’ü dördüncü evde olan kişiler zamanının çoğunu partneri ile geçirmek isteyecektir. Partnerine yemek hazırlamayı seven bu kişiler aynı zamanda evde vakit geçirmeyi de çok sever. Bu kişiler aynı zamanda kendilerini sanat ile ifade edebilirler. Dostlar ve yakınları ile birlikte vakit geçirmeyi çok sever ve onlar için en güzel ortamı oluşturmaya çalışır.

Huzur dolu bir ev ortamı bu kişiler için oldukça önem taşımaktadır. Bu kişilerin belki de en büyük isteği evlerinde güzel ve uyumlu bir ortam oluşturmaktadır. Lüksü çok severler ve evlerini oldukça pahalı olan objelerle doldurabilir ve tasarlayabilir.

Özel hayatlarında ise bir kişiyi sevdiklerinde ona tamamen kendisini adar. Oldukça şefkatli ve ilgili bir partner olan bu kişiler farkında olmadan kendisini ilişkisine çok kaptırabilir ve yaşamının merkezine koyabilir. Bu da onları oldukça korumacı bir partnere dönüştürebilir ve eşini kendisinden soğutabilir.

Eğer Venüs burada kötü bir konumda ise bu kişi ailesinden yeteri kadar destek alamadığında kendisini üzgün hissedecektir. Daima mutlu olmak isterler ve enerjilerinin çoğunu buna harcar. Dördüncü evinde Venüs olan kişiler aynı zamanda onları büyüten erkek figürü önemsemeyebilir.