• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Üçüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları açık görüşlü, konuşkan ve doğal olarak çekici kılar, bu insanlar çok yoğun bir sosyal yaşam yaşarlar.

Üçüncü ev iletişim üzerinde bir etkisi varken, Jüpiter gezegeni bizlere bolluğu sunar. Bu yüzden üçüncü evinde Jüpiter olan insanlar herhangi bir şey hakkında konuşmaya çok açık olurlar. İşin doğrusu, ne zaman konuşmayı keseceklerini bilemeyebilirler.

Doğum haritasının üçüncü evinde Jüpiter bulunan insanlar kendi fikirlerini paylaşmayı seveler ve insanların ne düşündüğünü bilmek isterler, böylece bir çok insan tavsiye istemek için onlara gelecektir. Bu insanlar her zaman mutlu, iyimser ve üzgün olduklarında duygularını saklarlar.

Jüpiter Üçüncü Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: İkna edici, iyimser ve orijinal.

Zayıf Yanları: Hayalperest, materyalistik ve saf.

Tavsiye: Onlara gelen bilgileri akıllıca süzmeleri gerekir.

Ünlüler: Uma Thurman, Pamela Anderson, Jim Carrey, Mick Jagger.

Bu insanlar gerçekten önemli olan şeylere odaklanırlar. Jüpiter’i üçüncü evde bulunan insanlar genellikle onların beş duyusunu kontrol altında tutarlar ve onları ilgilendirmeyen şeylerle kendilerini meşgul etmezler. Ancak aynı zamanda önemli gözükmeyen her şey tartışmayı severler.

Bu yerliler zengin olmasalar bile lüks içinde yaşayan tiplerdir. Bu insanlar iyi bir iş algısına sahiptir ve erotik olan her şeyi severler. Karşı cinsiyet onların bu sevgisine bayılacaktır. Bu insanlar çok bencil ve sadece onlar için ne iyi ise onu istedikleri için  başkalarını zavallı hissettirebilirler.