• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Koç kadının birlikte olması çevresindeki kişilere şaşırtıcı gelebilir. İkisinin de ilişkiyi yönetmek istemesi büyük bir soruna yol açabilir ancak ikisinin birbirini önemsemesi ve sevmesi her şeyi telafi edecektir.

Yengeç erkeği ve Koç kadını arasındaki bağ oldukça sezgiseldir. Bu da onların hem cinsel yaşamını hem de duygularını direkt olarak etkileyecektir. İki burç da birbirlerinin duygularını ve düşüncelerini tahmin edebilecektir.

Kariyerlerinde başarı isteyen bu iki burç birbirlerini her koşulda destekleyecektir. Yengeç erkeği inatçıdır ve pek uzlaşmadan yana değildir bu yüzden Koç kadını ile anlaşamadığında haklı olduğunu kanıtlamak için her şeyi yapacaktır.

Oldukça spontone olan Koçlar aynı zamanda daima yeni şeyler denemek isterler. Bu da Yengeç erkeği ile olan ilişkisini daha da heyecanlı yapmaktadır.

Çekingen olan Yengeçler reddedilmekten çok korkarlar ve Koç kadını bunu anlayışla karşılar, Koç kadını Yengeç erkeğini özgüvenli hissettirecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeği ve Koç kadını ilişkisinde oldukça zorlayıcı noktalar olabilir. Koç kadını dürüst ve açık sözlüdür, Yengeç erkeği ise huysuz ve hassas olabilir.

Yengeçler herkes ve her şey için oldukça şefkatlidir, Koçlar ise dürtücü ve agresiftirler. Bu çift para yüzünden tartışabilirler. Yengeç erkeği geleceğe yatırım yapmak isterken, Koç kadını kendini daima para harcamak zorundaymış gibi hissedebilir.

Koç kadını zaman zaman Yengeç erkeğini oldukça yavaş bulabilir. İkisinin de olaylara farklı bir açıdan bakması ilişkide sorunlar yaratabilir.

Yengeç Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Yengeç erkeği ve Koç kadının egosu ilişki içerisinde incinebilir. Eğer ikisi de birbirlerinden bir şey öğrenirlerse bu ilişki yürüyebilir. Örneğin; Koç kadını daha fazla ilgili ve iyileştiici olmayı öğrenebilir, Yengeç erkeği ise daha cesur olmayı öğrenebilir. Eğer bu çift birbirlerini dinlerse daha mutlu olabilirler.

Koç kadını dışarıdan çok özgüvenli görünebilir ancak aslında oldukça kırılgandır. Yengeç erkeği ise bu durumun farkındadır bu yüzden ikisi de birbirlerinin kişiliğinden bir şeyler öğrenmelidir.

Oldukça farklı olan bu çift birbirlerinin bağımsızlıklarına saygı duymalıdır.