• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Beşinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı beşinci evde yer alan kişiler duygularını paylaşmayı severler ve bu da onlara sanatsal bir yetenek verir. Bu kişiler sevdikleri insanlar için bir şeyler yaptıklarında oldukça mutlu olurlar. Örneğin; bir dostuna bir mobilya parçası yapabilir ve onu hediye bilir. Bu kişiler daima diğer insanları mutlu etmek ve içsel duygularını daha ifade etmek isterler.

Çok fazla dramatik olabilirler çünkü onlar duygularını içlerinde tutmayı sevmezler. Bu kişiler dramatik oldukları için duygularını diğer insanlarla birlikte paylaşmayı severler.

Güçlü yanları: Çekici, tutkulu ve hevesli
Olumsuz özellikleri: Dramatizm ve soğukluk
Tavsiye: Bazı şeyleri kenara bırakmayı öğren.
Ünlüler: Lady Gaga, Ben Affleck, Stephen King, Eva Longoria.

Romantik ilişkilerinde ise oldukça yoğundurlar. Kendilerine has çekicilikleri olan bu kişiler aşkı çok ciddiye alırlar. Ancak eğer mutlu olmak istiyorlarsa değişmeye ihtiyaçları vardır.

Çocuklara çok bağlıdırlar ve Ay’ı 5. evde yer alan kişiler küçük insanlarla çok iyi iletişim kurarlar. Bu kişilerin hobileri ve ilgi alanları sık sık değişebilir ancak bu kişilerin yetenekleri asla değişmez. Hayal dünyaları oldukça geniştir. Birçok kişi onların içlerindeki çocuk ile iletişime geçtiğini söyleyebilir.

Olgun olmak yerine onlar içlerindeki çocuğu daima dışarı çıkarmak isterler. Eğer bu yerleşim haritalarında kötü bir konumda ise para harcama konusunda oldukça kötü olabilirler. Hatta bu kişilerin kumar sorunları bile olabilir.

Zaman zaman gereksiz riskler alabilir ve zor durumda kalabilirler. Duygularını çok rahat bir şekilde açıklarlar ve abartma, canlandırmada çok iyidirler. Duygularından ve iç dünyalarından kaçamazlar bu yüzden sevmediği insanı seviyormuş gibi de yapamazlar.

Ay’ı beşinci evde yer alan kişiler çocukları çok severler ve bu da onları harika öğretmen ve bakıcı yapar. Ayrıca liderlik yapma konusunda da çok iyidirler.

ETİKETLER