• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Mars‘ı Akrep‘te olan kişiler oldukça duygularına güvenen, yoğun ve kararlıdırlar. Başarısızlıklarını çok fazla kafaya takmazlar.

Hayat ne zaman onları aşağıya çekse onlar küllerinden yeniden doğar. Sezgilerine güvenirler ve bilgedirler. İnsanların nasıl hissettiklerini tahmin edebilirler.

Tarzı: Sezgileri güçlü ve ısrarcı
Özellikleri: İradeli, sensüel ve usta
Zayıflıkları: Patavatsız, affetmez, intikamcı ve sömürücü
Tavsiye: Dikkatini çeken her şey harika değildir.
Ünlüleri: Taylor Swift, Leonardo DiCaprio, Susan Sarandon, Alex Turner.

Karşısındaki insanlardan dürüstlük ve güvenilirlik beklerler. Birisinin onu aldatacağını hissettiği zaman gerçeği aramaya başlarlar.

Her şeyi büyük bir tutkuyla yaparlar hatta çoğu zaman oldukça uç noktalara çıkarlar. Tecrübe edindiği her şey onlar için bir anı olacaktır. Pasif olmaktan çok onlar arkadaşlarının dramasında veya kahkahasında yer almak ister.

Oldukça romantikdirler ve aradıkları kişinin kendileri gibi duygusal olarak karışık olmasını isterler. Partnerine güvenmek ve onunla rahat olmak ister. Onlar için doğru kişiyi bulmak oldukça zor olabilir çünkü karışık bir kişilikleri vardır. Herkesin onun ruh eşi olduğunu düşünmeyi bırakması lazım.

Daha fazla seçici olmaları lazım çünkü Mars’ı Akrep olan kişilerin karanlık bir ruhları vardır. Oldukça gizemlidirler. Mars onları pasif ve obsesif yapabilir bu yüzden bir ilişkiyi sonlandırmak onlar için oldukça zor olabilir.

Yoğun ve zorlayıcıdırlar. Bazen öfkeden deliye dönebilirler. Kolay unutmazlar ya da affetmezler. Dünyayı siyah ya da beyaz olarak görürler. Gururlu ve kararlıdırlar. İstedikleri herkesi kolay bir şekilde elde edebilirler.

ETİKETLER