• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Altıncı Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları aramızda gezinen bilgiye açık kişilerden birisi olmasını ve diğer insanları olabileceklerinin en iyisi olma konusunda ilham vermesini sağlar.

Altıncı ev sağlık ile ilgilenirken, Jüpiter gezegeni bizlere bolluğu sağlar. Bu evde bulunan insanların çoğu dürüstlerdir ve başkalarına yardım etmeyi severler.

Doğum haritasının altıncı evinde Jüpiter bulunan insanlar şanslı hissetmeliler çünkü Jüpiter onları bu açıdan etkiler. Buna ek olarak bu insanlar zenginliklerini başkalarıyla paylaşmaktan tereddüt etmeyeceklerdir.

Jüpiter Altıncı Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Keskin zekalı, yetenekli ve cömert.

Zayıf Yanları: Saf ve dikkati dağılmış.

Tavsiye: Kendilerine yapılan eleştirileri nasıl kabul edeceklerini öğrenmeleri gerekir.

Ünlüler: Amy Winehouse, Oprah Winfrey, Meryl Streep, Ben Affleck, Jack Nicholson.

Söz konusu şey profesyonel hayat olduğunda,  bu insanlar kolaylıkla iş bulabilirler ve genellikle bir çok yol gerektiren pozisyonları doldurabilirler. Yabancıların etrafında mutlu olurlar ve iş arkadaşlarıyla rahatlamayı severler.

Jüpiter altıncı ev çok verimli ve etkili bir yerleşimdir, ancak bu insanlar teyzeleri ve dayılarıyla problem yaşayabilirler. Jüpiter’i altıncı evde olan bireylerin çoğu Tanrı tarafından kutsanmış gibi dururlar çünkü hiç düşmanları yoktur ve herkesle iyi geçinirler.

Sıkı çalışmayı severler çünkü onlara verilecek herhangi bir iş onlara haz ve memnuniyet verecektir. Bu insanların yaşam felsefesi iş etrafında bulunur, böylece bu insanlar iyi oldukları bir şeyleri kolayca bulabilir ve ondan para kazanmaya başlarlar.