• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Kova Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Yükselen Kova burçlarının oldukça ilham verici fikirleri vardır. Sadece kendi hayatlarını değil onlar başkalarının, çocuklarının ve meslektaşlarının bile hayatlarını düzenlemeyi severler. Pratik işlerin düzenlenmesinde oldukça iyidirler ve fikirlerini ve işlerini daima güncel tutmayı severler. Tamamen hedeflerine odaklıdırlar ve ne kadar sürerse sürsün ne kadar çok engel çıkarsa çıksın beklerler, onlar asla yorulmazlar. Zeka onlar için oldukça önemlidir.

Oldukça neşeli kişilikleri vardır ve diğer insanlara karşı oldukça arkadaş canlısı yaklaşırlar. Bu özelliklerinden dolayı onlar herkes tarafından sevilirler. Çok fazla yetenekleri ve zeki kişiliklerinden dolayı genelde ‘en popüler’ ve ‘en güvenilir’ insan olurlar. Fakat onlar herkese çok çabuk güvenmezler. Bir ilişki içerisinde özgür olmak isterler. Bundan dolayı ilişkileri genelde inişli çıkışlıdır.

İnsanlarla beraber sosyal aktivitelere katılmayı severler ve duygularından emin oldukları zaman tamamen açılırlar.

Ailelerine odaklıdırlar çünkü onların desteği onlar için çok önemlidir. Fikirlerini başkalarına empoze etmekten uzak durmalıdırlar. İlişkilerinde denge ve uyum kurmak için insanları test etmemelidirler.

Yaşam tarzlarını genişletmeli ve insan ilişkilerini olabildiğince derin tutmalıdır çünkü kendilerini yalnız hissedebilirler.

Yükselen Kova Kişilik Özellikleri

Yükselen Kovalar hem Uranüs hem de Satürn gezegeni tarafından yönetilmektedir. Uranüs onları asi ve ileri görüşlü yaparken Satürn de onları katı ve tutucu yapar. Uranüs onlara açık fikirlilik ve yenilikçi ruh bahşederken Satürn ise onları kendini dizginleyen ve çekingen özellikleri vermiştir. Yükselen Kovalar daima ikilem arasında kalırlar onlar daima bir şeyler denemek isterler ve değişim aralar. Oldukça güçlü ve iradelidirler. Orijinal bir düşünme şekilleri vardır bu da onları oldukça becerikli yapmaktadır.

Daima entellektüel açıdan hareketlilik ararlar ve zamana ayak uydurmaktan hoşlanırlar. Hedeflerine odaklandıklarında asla bir şeylerin onu engellemesine izin vermezler. Engeller hiçbir zaman onların cesaretini kırmaz. Pratik konularda oldukça yeteneklidirler. Ailelerine çok fazla değer verirler ve dıştan çok keskin zekalı ve güvenilir bir izlenim oluştururlar. Sosyal çevreleri çok geniştir. Çünkü insanlar onlarla birlikte olmaktan büyük keyif duyar.

Başkalarının hayatları ve düşünme tarzlarını kontrol etmeye çalışmamalı ve karşısındaki insanın sabrını zorlamamalıdır. Yükselen Kovalar yalnız olma riskiyle karşı karşıyadır daima çünkü uzun süren arkadaşlıklar kurmak onlar için zordur. Öfkelerini kontrol etmeyi öğrenmelidirler. Aşk konusunda ise oldukça dikkatlidirler. Birisine bağlanmadan önce seçeneklerini keşfetmek isterler.

Yükselen Kova Fiziksel Özellikleri

Yükselen Kovalar genelde uzun boyludurlar. Yüzleri, boynu, sırtı ve kalçaları geniştir. Yüz ifadesi ciddi olabilir. Gözleri parıldar ve görünümleri oldukça gençtir.

ETİKETLER