• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Koca burcu erkeği ve Balık burcu kadını harika bir ilişki yaşayabilir çünkü ikisi de benzerdir ve birbirlerini iyi bir şekilde anlarlar. Ancak Kova burcu dışa dönük iken, Balık kadını içe dönüktür. Eğer bu ikili denge kurmayı başarırlarsa birlikte olduklarında da ilişkileri oldukça iyi olacaktır.

Kova erkeği ve Balık kadınının uyumu birbirlerini anlayış şekillerinden gelmektedir. Özellikle ilk başlarda birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden bu ikili sonsuza kadar birlikte olmayı düşleyecektir. İkisi de bir fantezi dünyasında yaşamaktadır. Ayrıca bu ikili ruhsal olmanın yaşamdaki en önemli şey olduğuna inanmaktadır.

Birlikteyken bu çift gerçeklikten kaçacakları bir alan inşa edecektir. Kova erkeği ve Balık kadını birisinin hayal edebileceğinden daha ötede bir aşk yaşayacaklardır. Karşılaştıkları sorunların üstesinden gelebilmek için çok uğraşacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Kova erkeği daima sinirlidir ve sürekli olarak haklı olduğunu iddia etmektedir. Bu ikili tartıştığında büyük ihtimalle geri adım atan Balık kadını olacaktır.

Kova erkeği özgürlüğüne çok düşkündür bu yüzden Balık kadını, Kova erkeğinin daima bağımsız ve özgür olmak istemesinden rahatsızlık duyacaktır. Ayrıca ikisi de finansal olarak oldukça kötü bir tutuma sahiptir. Para biriktirmeyi başaramayan bu ikilinin ay sonunu getirmesi bile belli değildir.

Kova Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Eğer Balık kadını, Kova erkeğine karşı gelmeyi öğrenirse ikisi de bu ilişkide daha mutlu olacaktır çünkü Kova erkeği cesur kadınlardan hoşlanır ancak Kova erkeği de Balık kadının oldukça hassas bir kadın olduğunu unutmamalıdır.

Ayrıca Kova erkeğinin bazen romantik jestlerde bulunması Balık kadınını çok etkileyecektir. Ona beklemediği anlarda çiçek almalı ve biraz da duygularını dile getirmelidir.

Kova erkeği ve Balık kadını daha pratik olmayı öğrenmeli ve ev işlerini birlikte yapmalıdır.