• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton’u Oğlak burcunda olan kişiler uzun süren rutinlere uyma konusunda oldukça iyidirler. Kafalarında oluşturdukları planlara kolay bir şekilde uyarlar. Odaları ve iş yerleri oldukça düzenlidir.

Her işi adım adım sistematik bir şekilde yaparlar. Hırsları ve azimleri bir araya gelince bir problemi saniyeler içerisinde çözebilirler.

Tarzı: Disiplinli ve güçlü
Özellikleri: Israrcı, düşünceli ve hırslı
Zayıflıkları: Çok fazla dikkatli ve inatçı olması
Tavsiye: Kişisel olarak risk alma söz konusu olduğunda tedbirli ol.
Ünlüleri: Ludwig van Beethoven, Jane Austen, John Dee, Andrew Jackson.

Plüton’u Oğlak burcunda olan kişiler yalnız başına çalışmayı tercih ederler. Ancak bunu kendilerini diğer insanlardan üstün gördükleri için değil, kendi tercihlerini özgür bir şekilde yapmak istedikleri yaparlar.

Toplumun koyduğu kurallara karşı çıkabilirler ancak eninde sonunda geleneksel kurallara uyan yine onlar olur. Analitik bir kişilikleri vardır ve problemlerin üstesinden gelmeyi bilirler.

Hırsları ve iradeleri onların anahtar kelimeleridir. Bir şey yapmaya karar verdiklerinde bir daha o yoldan asla çıkmazlar. Dönüşümsel güçleri oldukça güçlüdür. Başarılarının herkes tarafından görülmesini isterler. Ancak bunu yüzeysel oldukları için değil potansiyellerinin diğer insanlar tarafından görülmesini istediği için yaparlar.

ETİKETLER