• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Balık kadını birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren birbirlerine hayran olacaktır. Bu çiftin mutlu olabilmesi için iyi bir şansları olacaktır. Balık kadını, Oğlak erkeğinin gücünden ve kararlılığından çok etkilenecektir. Oğlak erkeği ise Balık kadınının uyumlu kişiliğini takdir edecektir.

Oğlaklar güçlü ve hassas kişiliğe sahiptirler ve bu ilişkilerinde de bunu yansıtırlar. Bu çift çoğu zaman diğer insanları mutlu etmek için kendilerini feda edecektir.

Oğlak erkeğinin finansal zekası ve parasını hayır kurumlarına bağışlaması Balık kadınını çok etkileyecektir. Oğlak erkekleri dışarıda gezmekten pek hoşlanmazlar bu yüzden evde vakit geçirmek isterler. Balık kadını da aynı onun gibidir bu yüzden bu ikili çok rahat ve sıcak bir ev ortamına sahip olacaktır.

Oğlak erkeği gerçekçiliği ile ortamda var olurken, Balık kadını ise romantik ve hassas tarafı üstlenir. Bu ikili birbirlerini tamamlarlar. Balıklar empatiktirler bu yüzden onlar Oğlak erkeğinin içindeki çocuğa dokunan tek kişi olabilirler.

Olumsuz Özellikleri

Balık kadınının ruh hali sık sık değişir ve bu da stabil bir partner isteyen Oğlak erkeğinin sinirlerini bozabilir. Oğlak erkeği sık sık Balık kadınını mantıksızca davrandığını düşünebilir.

Oğlak erkeği gerçeklerin adamı iken Balık kadını ise içgüdülerin kadınıdır. Balık kadını çok fazla gizemli ve ruhsal olarak gerçeklikten kopabilir. Ayrıca Oğlak erkeğinin ise iş kolik olması Balık kadını ile ilgilenmemesine neden olur.

Oğlak Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Oğlak erkeği, Balık kadının ihtiyaçlarına karşı nazik ve dikkatli olmalıdır. Çünkü Balık kadınının mantıkçı olmamasını sağlayan unsurlar onun duygusallığı ve pratik olmayışıdır.
Bu çift birbirlerinin farklılıklarını kabul ettikleri sürece oldukça iyi bir eş olacaktır. Oğlak erkeği ve Balık kadını çifti ilişkisi ikisini de değiştiren bir yolculuk olacaktır.