• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Genel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Element: Ateş

Nitelik: Sabit

Renk: Altın, Sarı, Turuncu

Gün: Pazar

Gezegeni: Güneş

Dost burçlar: Koç, Yay

Uğurlu sayıları: 1, 3, 10, 19

Tarihi: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Güçlü yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kanlı, neşeli, esprili

Zayıf yönleri: Kibirli, inatçı, ben merkezci, tembel, çok gururlu

Sevdikleri: Tiyatro, tatil yapmak, hayran olunmak, pahalı eşyalar, parlak renkler, arkadaşlarla eğlenmek

Sevmedikleri: Görmezden gelinmek, gerçekle yüzleşmek, kral ya da kraliçe gibi davranılmamak

Zodyak’ın beşinci burcu olan Aslan lider olarak doğmuşlardır. Onlar dramatik, yaratıcı, özgüven sahibi, dominant, karşı konulması zor ve yapmak istedikleri her şeyi başaran kişilerdir. ‘Ormanların Kralı’ denmelerinin nedeni de bundandır. Onların genelde çok fazla arkadaşı vardır, oldukça cömert ve sadıktırlar. Özgüvenli ve çekici yapıları ile farklı grupta yer alan tüm bireyleri birleştirebilecek kapasiteye sahiptirler. Özellikle esprili kişilikleri ile bunları kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Ateş elementine ait olan Aslan burçları oldukça sıcak kanlı, haya aşık, kahkaha atmayı ve eğlenceli vakit geçirmeyi seven insanlardır.  Zor sorunlarla karşılaştıklarında zekası ile her türlü sorunun üstesinden gelirler. Güneş gezegeni tarafından yönetilmektedirler bu yüzden Aslan gökyüzündeki her şeye hükmetmektedirler. Kendilerini ararken egolarını daha da yükseltirler. Arzularının ve kişiliklerinin farkındadırlar bu yüzden istedikleri şeyleri kolayca dile getirirler fakat farkında olmadan diğer insanların isteklerini göz ardı edebilirler. Eğer Aslan burçları başarılarına çok düşkün olursa ve diğer insanların onları nasıl gördüğüne çok fazla odaklanırsa çok kolay bir şekilde yenilgiye uğrayabilirler.

Daima cesurca konuşurlar ve büyük bir korkusuzlukları vardır. Onlarla rekabet etmek, uğraşmak neredeyse imkansızdır.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.