• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
  Loading...

Terazi erkeği de Balık kadını da oldukça hayalperest ve romantiktir bu yüzden bu ikilinin ilişkisi oldukça büyüleyici olacaktır. Bu ikili karşılaştıkları ilk andan itibaren birbirlerinden etkilenecektir.

İkisinin de farklı dünyadan olması umurlarında değil, onlar birlikteyken oldukça güzel ve sonsuz bir ilişki yaşayabilirler. Terazi erkeği ve Balık kadını gerçek aşka inanır ve daima yaşamları boyunca bunu yaşamayı beklerler.

İkisi de insanların zihinlerini okuyabilir bu yüzden birlikteyken çok iyi anlaşırlar. Bu çiftin yaşayacağı ilişki hayallerinde kurduğu ilişkiye çok yakın hatta bizzat aynısıdır.

Yaratıcı ve hayalperest olan Balık kadını uzun saatler boyunca Terazi erkeği ile konuşmaktan büyük bir keyif alacaktır. Balık kadını, Terazi erkeği ile birlikteyken asla sıkılmayacaktır ve kendisini partnerine adayacaktır. Terazi erkeği aynı zamanda Balık kadınını daha özgüvenli hissettirecektir ve daima onu yeni şeyler denemeye ikna edecektir.

Terazi erkeği, Balık kadınını mutlu etmek için her şeyi yapacaktır. İkisi de sanatçı ruhludur. Terazi erkeği daha çok analitik yaklaşır ve bir konu hakkında tartıştıklarında Balık kadını içini ona açacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Terazi erkeği çoğu zaman mantıkçı ve gerçekçi yanını çok fazla kullanabilir bu yüzden duygusal olan Balık kadınını hayal kırıklığına uğratabilir. Eğer ikisi de birbirlerine karşı üzgün kalırsa hiçbir şey çözülmeyecektir.

Kavgalardan nefret eden Terazi erkeği asla gerçek düşüncelerini dile getirmez bu da Balık kadınını çok incitecektir çünkü ona karşı bir şey hissetmediğini düşünecektir. Zaman zaman bu ikili birbirlerinin kişiliğini anlamakta zorluk çekebilir.

Terazi Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Terazi erkeği, Balık kadınına daima planlarını paylaşmalı ve onunla bir gelecek kurmak istediğini belirtmelidir. Ayrıca Terazi erkeği sık sık Balık kadınının duygularını anlamakta güçlük çekebilir. Balık kadını eğer çok fazla hayal kurarsa kendisini kaybedebilir.

Terazi erkeği yine de Balık kadınının hayal kurmasına saygı göstermelidir ve onu dinleyip anlamaya çalışmalıdır böylelikle onun derin duygularını ve umutlarını anlayacaktır.

Balık kadını ise, Terazi erkeğinden sık sık fikir almalıdır çünkü Terazi erkeği kendisini önemli birisi gibi hissetmeyi çok sever.

OKUYUCU YORUMLARI
 • Özlem- nadir
  2 sene önce

  Yalan mıvalla aynısını yaşıyoruz

  34