• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları hak ettikleri gibi sıcak kanlı yapar ancak eğer birisi onları sırtından bıçaklarsa anında acımasız birisine döneceklerdir.

Doğum haritasının ikinci evinde Jüpiter bulunan insanlar paraya ve sosyal statüye yoğunlacaklardır ama bu konulara geldiğimizde, bu gezegenin onlara bolluk vereceğini zannetmeyin çünkü söz konusu şey finans olduğunda harcayabildikleri kadar harcamaya ve şanslarının sınırlarını zorlamaya çalışacaklardır. Hatta bu zorlama kumara ve çok riskli fırsatlara kadar gidebilir ve sonunda beş parasız kalabilirler. Bu olduğunda ceplerini doldurmak için neler yapacaklarını bilmeyeceklerdir.

Jüpiter İkinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: İkna edici, iyimser ve orijinal.

Zayıf Yanları: Hayalperest, materyalistik ve saf.

Tavsiye: Harcamalarına dikkat etmeleri gerekir.

Ünlüler: Britney Spears, Shakira, Freddie Mercury, Justin Timberlake.

İkinci evinde Jüpiter bulunan bireyler çok zengin olabilirler çünkü bu gezegen onları çok çok para kazanmaları için teşvik eder. Buna ek olarak bu insanlar zengin insanlarla evlenebilir ve istedikleri kadar paraya hiçbir efor sarf etmeden sahip olabilirler.

Genellikle ikinci evinde Jüpiter olan insanlar dürüst, paylaşımcı, iyi yetiştirilmiş, romantik ve gerçek birer şairlerdir. Başkalarının problemlerini çok strese girmeden çözebilmelerinden dolayı toplumlarında çok takdir edilecektir. Bu insanların iki kere evlenme ihtimali bulunabilir, böylece çok sayıda varlıklarını paylaşabilecekleri çocukları olacaktır. İşte olan yetenekleri büyüleyicidir çünkü çok bir efor sarf etmeden parayı bulacaklardır.