• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Neptün‘ü İkizler burcu olan kişiler sosyalleşme konusunda büyük bir potansiyel taşımaktadırlar. Fikirlerini ifade etme konusunda ise oldukça iyidirler.

Bu yetenekleri sayesinde onlar doğuştan öğretmen olarak doğmuşturlar. Ayrıca toplum önünde konuşmak, tartışma yapmak gibi konularda da büyük bir yetenekleri vardır.

Tarzı: Çok yönlü ve uyumlu
Özellikleri: İdealist, hırslı ve çalışkan
Zayıflıkları: Yüzeysel ve bazen çok sabit
Tavsiye: Dünya hakkında idealize ettiğin için düşüncelere dikkat et.
Ünlüler: Charlie Chaplin, William Shakespeare, Alfred Hitchcock, Al Capone.

Tutkulu bir düşünme becerileri ve idealist bir bakış açılarından dolayı insanları kolay bir şekilde manipule edebilirler. Entellektüel güçlerinden dolayı ise bilinmeyen dünyalar hakkınd araştırmalar yapmaya ilgilidirler.

İlham onlara doğuştan gelir, şarkı söyleme, yazı yazma ve resim yapma gibi yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirler. Doğrusunu söylemek gerekirse, onlar odaklanabildikleri süreçte her şeyi başarabilme kapasiteleri vardır.

Öğrenmeyi ve bilgi biriktirmeyi severler ve mantıkla açıklanabilen doğal bilimler konularında oldukça ilgilidirler. Çok dindar kişiler olmayabilirler çünkü dogma inançlara inanmazlar.

Bu kişiler insanların fikirlerini paylaşarak, belli bir konuda tartışma yaparak dünyayı keşfedeceklerine inanırlar.

ETİKETLER