• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Terazi erkeği ve İkizler kadını ilişkisi oldukça sosyal olabilir. Hava elementine mensup olan bu ikili sohbet etmeyi ve partilere gitmeye bayılır. Hayat onlara ne yaşatırsa yaşatsın bu ikili de daima birbirlerinin yanında olacaktır. Yaşadıkları durumların ne olduklarını bilmeseler bile daima birbirlerini anlayacaklardır.

Terazi erkeği ve İkizler kadını birbirleri ve arkadaşları hakkında birçok şeyi merak eder. İkisi de durum ne olursa olsun her şeyi eğlenceli yapacaktır. Daima yeni fikirleri olan bu ikili aynı zamanda sanat ve kültür gibi konularla da çok ilgilidir.

İkisi de çok entellektüel olduğu için her gün farklı ve yeni konular hakkında tartışırlar. Zengin kelime haznesi olan bir çift Cumartesi akşamları evde oturup vakit geçirmeyi hiç sevmez.

Zeki ve yaratıcı olan İkizler kadını, analitik ve akıllı olan Terazi erkeği için mükemmel bir seçim olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

İkizler kadını asla bir karara bağlı kalmaz. Bu kadın daima bir yerden bir yere atlar. Teraziler ise gerçek yaşama bağlı kalırlar.

İlişkide en çok sorun ise İkizler kadınının daima fikrini değiştirmesinden dolayı çıkar. Terazi erkeği, İkizler kadınını ne kadar çok mutlu etmek istese de zaman zaman boşa çabaladığını hisseder ve onu takip edemez.

Teraziler her şeyi analiz etmeye zaman ayırırlar bu yüzden oldukça sakin ve sistemli bir kişilikleri vardır, İkizler kadını ise daha çok duygusal ve moduna göre hareket eder.

İkizler kadını değişken kişiliği ile Terazi erkeğinin canını sıkabilir.

Terazi Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Terazi erkeği ve İkizler kadını birbiri için oldukça ilginç ve çekici bir partner olacaktır. Bu çift birbirlerine saygı duyacakları ve daima yeni fikirlerle birbirlerini eğlendirecekleri sürece oldukça iyi vakit geçireceklerdir.

Eğer Terazi erkeği, İkizler kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun aklı beş karış havada birisi olduğunu kabullenmesi lazım aynı zamanda onu dinlemesi lazım çünkü İkizler kadını onun hayatına çeşitlilik getirecektir.

Eğer İkizler kadını, Terazi erkeği ile birlikte olmak istiyorsa Terazi erkeğinin ona yetişmesi için izin vermelidir çünkü zaman zaman Terazi erkeği, İkizler kadınının ne yaptığını anlamada oldukça güçlük çekiyor.