• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uranüs‘ü İkizler burcunda olan kişiler dünyayı deneyimlemeyi severler ve karşılaştıkları her şeyden bir şeyler öğrenmek isterler.

Oldukça esnek ve uyumludur, zekaları sayesinde kendilerini her türlü duruma uydurabilirler.

Tarzı: Açık sözlü ve çok yönlü
Özellikleri: Hayalperest ve mantıklı
Zayıflıkları: Dürtüsel ve yüzeysel
Tavsiye: Bazı insanlar ulaşılabilir olmak istemiyor.
Ünlüler: Alan Rickman, David Bowie, Freddie Mercury, Jim Morrison, Mick Jagger.

Onların daima yeni fikirleri vardır ve düşündükleri şeyler hiçkimsenin aklına gelmeyecek olan türdendir ki bu da onları oldukça özel yapmaktadır.

Gelenekçi olan hiçbir yoldan ilerlemek istemezler, onların fikirleri daima yenidir ve fikirlerini toplumu değiştirmek için kullanmayı tercih ederler. Eğer fikirlerini kendi gibi olan kişilerle paylaşabilirlerse çok fazla hayal kırıklıkları yaşamazlar.

Onlar mucittir yani dünyayı aydınlatırlar. Baskıya, haksızlığa ve cehalete karşı savaşırlar. Evde tıkalı kalıp sıkıcı bir hayat yaşamayı düşünen ve risk almaktan kaçınan insanları hiç sevmezler.

Onlar oldukça cesur, gözü pek, keskin zekalı ve yaratıcı insanlardır. İlişkilerinde ise oldukça faydacı ve mantıkçıdırlar ama aynı zamanda da sevecendirler. Onlar için bilgi çok önemlidir bu yüzden bilimle yakından ilgilenebilirler.
Anlama kapasiteleri oldukça geniştir ancak bazen resmin bütününe odaklandıkları için detayları gözden kaçırabilirler.

ETİKETLER