• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Satürn‘ü Oğlak burcunda olan kişiler ne istediklerini bilen ve bu uğurda hiç durmadan çalışan kişilerdir. Onlar hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapacaklardır.

Hırsları, azimleri ve harika organizasyon yetenekleri ile kabiliyetlerini etkili bir şekilde kullanabilirler.

Tarzı: Disiplinli ve sabırlı
Özellikleri: Hırslı, istikrarlı ve acımasız
Zayıflıkları: İnatçı ve karamsar olması
Tavsiye: Duygularını korumaya çalışırken çok bencilsin.
Ünlüler: George Clooney. Rihanna, Princess Diana, Adele, James Dean.

İnsanlar tarafından kabul edilmek onlar için çok önemlidir, alt tabakadan üst tabakaya tırmanmak için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Karar verdikleri her şeyi başarabilecek kapasiteye sahip kişilerdir.

Onlar için ya kazanmak ya da kaybetmek vardır. Büyük hırsları vardır ve peşinden gidecekleri tek bir fikir vardır. Profesyonel yaşamlarındaki gelişmeler onlar için mutlu ve rahat bir yaşamdır. Yalnız çalışmak isterler çünkü takım projelerinde kendi çabalarını istedikleri kadar sarf edemezler.

Düzenli bir ortamda çalışmak isterler. Hayatlarındaki en büyük korkuları ise çabalarının insanlar tarafından takdir edilmemesidir. Onlar için güvenli ve istikrarlı bir yaşam oluşturmaktır ve çoğu zaman çalışmaktan hayatı yaşamayı unutabilirler.

ETİKETLER