• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Oğlak Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yükselen Oğlak burcunda olan kişiler daima bir şeyler denemek ve deneyimlemek ister. Ama diğer insanların söylediklerini değil, onlar her şeyin sorumluluğunu ve sonucunu kendi üstlerine alırlar.

Melankoliktirler ve bu onların düşünce biçimlerini de etkilemektedir. Fikirlerini daima insanların saygısını kazanacak bir şekilde düzenlemek için oluştururlar. Onlar için birisinin desteğini almak çok önemlidir. Sosyal insandırlar fakat içten içe insanlara kendi fikirlerini benimsetmek isterler.

İçsel olarak temkinlidirler ve yalnız olmayı tercih ederler. Ancak bu etrafındaki insanları ve olayları umursamadığından değil onlar kendi hedeflerine odaklanmak isterler ve zaman geçtikçe de çok çalışmalarının meyvesini yemek isterler.

Fikirlerini öne sürmede ve insanlara yol gösterme becerileri çok gelişmiştir. Bir duruma ya da gruba liderlik etmekten büyük keyif alırlar. Özelliklede bir konuda sorumlu olmak ve zor hedefleri başarmak onlar için büyük bir haz kaynağıdır.

Onlar için güçlü olmak demek hedeflerine ulaşmak demektir. İnsanların onu yargılamasıyla ilgilenmez çünkü o zaten kendisini yeterince yargılıyordur. Her durumun iki tarafını da görür ve hassastırlar. Diğer insanların, kendi prensiplerini yargılamasına önem verir. Kuralları çiğnemeyi sevmezler bu yüzden insanlar onu biraz katı görebilir

Onlar oldukları gibidir, ihaneti sevmezler. Ayrıca biraz gelenekseldirler. Güvenini zedeleyen insanlardan uzak dururlar. Mizahi yönleri kuvvetlidir ancak bunu her ortamda göstermezler. Duygularını da kolay kolay ifade etmezler. Sadece tanıdığı ve alıştığı ortamlarda gerçek kişiliklerini gösterirler.

Yükselen Oğlak Kişilik Özellikleri

Yükselen Oğlak burçları Satürn gezegeni tarafından yönetilmektedirler. Onlar yaşamdaki ger gerçekliği keşfetmek isterler. Hayata yaklaşımları oldukça kişiseldir. Hep kendi yolundan ilerlemek ister bu yüzden dik başlıdırlar. Ve her şeyin sorumluluğunu ve sonucunu kendi üstüne almak ister.

Yükselen Oğlaklar hem ruhsal hem de görünüş olarak kasvetlidirler. Onların ahlak anlayışı saygıdan oluşmaktadır. Çalışkan, motivasyonu yüksel ve hedefleri için çalışan azimli insanlardır. Bir görev onlar için ne kadar zorluysa onlar da onu başarmak için o kadar kararlı olurlar. Etkili liderdirler ve fikirlerini sık sık pratiğe geçirirler.

İnsanlara kendi bakış açılarını empoze etmeye çalışabilir. Duygularını ifade etme konusunda oldukça çekingen, ketum ve isteksizdir. Sadece rahat hissettiği insanlara kendisini açar. Bundan dolayı biraz yalnızdır. Bazen kibirli ve kendini beğenen birisi olarak görülebilir.

Belirli bir düzene sürekli uyma eğilimleri vardır bu da onları katı, inatçı ve sert bir insan yapabilir. Ancak görünenin çok altında onlar çok hassastırlar. Kendilerini çok katı bir şekilde eleştirirler. Yalanı sevmezler ve güvenini kıran insanlara tüm bağlarını koparır.

Yükselen Oğlak Fiziksel Özellikleri

Yükselen Oğlak burçları zayıf, kemikli ya orta ya da uzun boyludurlar. Bakışları sert ve ciddidir. Kafaları genelde büyüktür ve ağızları geniştir. Olgun, derin ve sert bir görünümleri olabilir. Dış görünümüne çok önem vermez onlar daha çok felsefeci ve bilge gibi görünürler.