• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Kova kadını her ne kadar birbirine benzese de aynı zamanda birbirinden bir o kadar farklıdır ve bu farklılıklar onların birbirlerine hayran olmasına yol açar.

İkisi de entellektüeltir ve ilişkilerine saygı duyar. Oğlak erkeği, Kova kadınını özgür olması gerektiğini anlar bu yüzden on boğmaz. Kova kadını ise Oğlak erkeğinin alanının farkında bu yüzden ona patronluk taslamaz.

Bu çift birlikteyken birçok şey yapacaktır aynı zamanda birbirlerinin alanına saygı gösterecektir.

Kova kadını bağımsız olmayı sever ancak bu onun bir ilişkiye bağlı kalmayacağı anlamına gelmez. Konu aşk olduğunda Kova kadını savunmasız olacaktır. Oğlak erkeği hayatının kadına sahip olduğu her şeyi verecektir. Geleneklere ve aileye inancı olan Oğlak erkeğinin bu özelliğini Kova kadını takdir edecektir ve onunla planlar yapmak isteyecektir.

Kova kadınının zaman zaman sistemli olması Oğlak erkeği ile olan uyumunu arttıracaktır. Bu çift problemlerini hemen çözecektir.

Olumsuz Özellikleri

Kova kadını ve Oğlak erkeğinin yaşam olan yaklaşımı çok farklıdır ve bu yönleri de sık sık bu ikilinin çatışmasına neden olacaktır. Oğlak erkeği geleceğe yönelik çok düşünür, Kova kadını ise bu kadar pratik değildir.

Oğlak erkeği önceki deneyimlerini çok sık düşünür ve kurallara uymak ister, Kova kadını da bunu çok sıkıcı bulacaktır. İkisi de hayatı çok farklı yaşar. Kova kadını birikim ve yatırım yapma konularını pek umursamaz ancak Oğlak erkeği için bu tür finansal konular çok önemlidir.

Kariyerini çok düşünen Oğlak erkeği bazen çok bencil olabilir ve bu durum Kova kadınını hiç hoşuna gitmez.

Oğlak Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Eğer Oğlak erkeği, Kova kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun özgürlüğüne karışmamalıdır. Kova kadınını çok sosyal olması onun rahatsız etmemelidir aksine onunla işbirliği kurmalıdır.

Eğer Kova kadını, Oğlak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa daima dürüst olmalıdır ona beyaz dahi olsa yalan söylememelidir.