• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay’ı birinci evde olan kişiler oldukça hassas, çok duygusal ve çok naziktir. Bu kişiler duygularını dürüst bir şekilde dile getirir ve her şeyi akışına bırakarak yaşar. Bundan dolayı ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabilir.

Bu kişiler çok hassastır ve bu yüzden kendilerini güvende hissetmek için bir partnere ihtiyaç duyarlar. Bu kişiler güvenilir insanların yanındayken oldukça rahat ve mutludurlar.

Güçlü yanları: Şefkatli, ilgili ve açık sözlü
Olumsuz özellikleri: Ön yargıları ve olumsuzluğu bırakmak
Tavsiye: Ruhsal olarak tatmin olmak için bir şeyler ya.
Ünlüler: Leonardo DiCaprio, Jay-Z, Whitney Houston, Audrey Hepburn.

Bu kişilerin çabuk kırılırlar çünkü sert bir tavırla söylenen sözlerden çok çabuk etkilenirler. Duygularına güvenen bu kişiler daha çok eleştirilerini mantıklarına göre değil duygularına göre yapmaktadırlar.

Oldukça huysuz oldukları için insanlar onunla zor anlaşabilir. Onların hassasiyeti her şeyi kişisel olarak algılamalarına neden olur. Savunma mekanizmaları çok güçlüdür bu yüzden olumsuz şeyler duymak onlar için oldukça kötü olabilir.

Bu kişilerin sabırlı olması ve diğer insanların duygularına da en az kendisi kadar değer vermesi gerekmektedir. Bu kişileri etkilemek oldukça kolaydır. Bu kişiler hislerini saklamak konusunda oldukça kötüdürler.

Bu kişilerin hayal dünyaları oldukça zengindir bu yüzden gerçekçi değildir. İyi bir dinleyici oldukları için yakın arkadaşları onunla vakit geçirmekten büyük keyif alacaktır. Bu kişilerin hafızaları çok güçlüdür bu yüzden önemli tarihleri ve günleri mutlaka hatırlarlar.

Bu kişiler duygularını kolay bir şekilde ifade edebilirler bu yüzden nasıl hissettiklerini çevrelerine hissettirirler.

Bu kişilerin ruh hali sık sık değişmektedir. Bu yüzden insanlar onunla birlikteyken onu tahammül edilemez bulabilir. Ayrıca bu kişiler diğer insanların sorunlarını sanki kendi sorunuymuş gibi benimserler bu da onları bazen yalnız hissettirebilir.

ETİKETLER