• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa erkeği ve Başak kadını aşk ve romantizm söz konusu olduğunda oldukça iyi bir birliktelik yaşarlar. Başak kadını yaşamları için her türlü detayı gözden geçirirken, Boğa erkeği ise partnerine her konuda yardımcı olacaktır.

Başak kadını çok konuşmayı sever, Boğa erkeği ise oldukça sessiz ve ketumdur. Ancak onların birbirlerine olan bağı kelimelerin ötesindedir. Entellektüel ve büyüleyici olan Başak kadını hiç vakit kaybetmeden Boğa erkeğinin dikkatini çekecektir. Başak kadının güçlü sezgileri vardır ve insanların niyetini önceden sezer.

Başak kadını ve Boğa erkeği arasındaki bağlantı oldukça gizemlidir. Güçlü ve gerçekçi olan Boğa erkeği, Başak kadınına değerli bir taş gibi davranacaktır, ona saygı duyacak ve onun için her şeyi yapacaktır. Başak kadını bir şey istediğinde Boğa erkeği onu mutlu etmek için her şeyi deneyecektir.

Hem Boğa erkeği hem de Başak kadını evinde yer alan eşyaların düzenli ve temiz olmasını ister. Düzene takıntılı olan Başakların, Boğalarla olan en büyük ortak özellikleri bu olabilir.

İkisi de mantıkçı ve pratiktir ama aynı zamanda ikisinin de farklı olan tarafları vardır. Boğa erkeği, Başak kadınını etkilemeye ve korumaya çalışacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeği ve Başak kadının ilişkisinde eksik olan tek şey spontoneliktir. Sadakat ve adanma ilişkilerinin yürümesi için yeterli olmayabilir. Kavgaları ise daha çok anlaşamadığı noktalar üzere hararetli tartışalardır.

Boğa erkeği zaman zaman şüpheci ve sahiplenici olabilirken Başak kadını ise oldukça eleştirici ve kontrolcü olabilir. Boğa erkeğinden değişmesini asla beklemeyin çünkü onlar düşüncelerine son derece bağlıdırlar.

Boğa Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Başak kadını ve Boğa erkeği için kesin olan tek şey beraberken oldukça iyi geçinmeleridir. Başaklar analitik zihinlerini kullanmada iyidirler ve mantıkçı Boğayla bir araya gelince ortaya çok güzel bir uyum çıkar.

Ancak zaman zaman Başak kadını, Boğa erkeğini kendisi gibi olmaya zorlayabilir. Eğer ikisi de mutlu olmak istiyorsa birbirlerinin sınırlarına saygı göstermeli ve bağımsız ve kendine yeten bireyler olduğunu fark etmeleri gerekmektedir.

Eğer Boğa erkeği, Başak kadını ile birlikte olmak istiyorsa ne giydiğine dikkat etmelidir, Başak kadını pasaklı erkeklerden hiç haz etmez. Eğer Başak kadını, Boğa erkeği ile birlikte olmak istiyorsa istikrarlı olduğunu ona göstermeli.