• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay erkeği ve Yay kadını birlikteyken yaşamın keyfini çıkaracaktır. Bu ikili daima yeni insanlarla tanışmak ve hayat onları nereye sürüklerse oraya gitmek isteyeceklerdir. İkisi de birbirlerini mükemmel derecede iyi anlayacaklardır. Ne kadar çok coşkulu ve pozitif olmalarından bahsetmeye gerek bile yok!

İkisi de felsefeden çok etkilenir bu yüzden daima yeni maceralar yaşamak isterler.

Eğer Yay erkeği ve Yay kadını birlikteyse şu kesin ki bu ilişki çok ama çok eğlenceli olacaktır. İkisi de çok neşeli bir karaktere sahiptir ve bu yüzden sıkıcı zaman geçirmeleri neredeyse imkansızdır.

İkisi de birbirlerinin zayıf ve güçlü yönlerini iyi anlamaktadır bu yüzden iletişim kurma sırasında çok problem yaşamayacaklardır. Enerjileri birleştikleri andan itibaren Zodyak’taki en güzel aşklardan birisini yaşayacaklardır. Eğer bu çift eğlence ile sorumluluğu bir arada yürütebilirse her şeyi başarabilir.

İkisi de çok sosyaldir ve meydan okumalardan hoşlanır. İkisinin de aynı anda aynı yerde olmaması onlar için sorun değildir.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği ve Yay kadınının sorumsuzlukları ortaya çıktığında bu ilişkde problemler de ortaya çıkar. İkisi de yeterince sorumluluk sahibi değildir bu yüzden pratik olma konusunda sorunlar yaşayacaktırlar.

İkisi de acı gerçekleri söyler bu yüzden birbirlerine karşı çok sert sözcükler söyleyerek canlarını yakabilirler.

İkisi bir konu hakkında anlaşamadığı zaman tüm dünya bunu duyacaktır çünkü ikisi de kendisini delicesine savunacaktır. İkisi de aynı olabilir ancak yine de birbirlerini incitecektirler.

Yay Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Yay erkeği, Yay kadınını etkilemek için yoğun olmaktan çok coşkulu olmalıdır. Sakin kalmalıdır bu Yay kadınını çok etkileyecektir.

Ayrıca bu çift finansal gelirlerini planlamalıdır aksi takdirde paraları çok geçmeden suyunu çekecektir. Ayrıca diğer kişilere karşı flörtöz yaklaşmamaya çalışmalıdırlar.

ETİKETLER