• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Venüs‘ü İkizler burcunda olan kişiler Zodyak’ın en konuşkan bireyleri arasındadır ve aynı zamanda grubun en komik kişisidir.

Aynı zamanda oldukça derin ve felsefik düşünürler. Tüm günlerini karışık konular üzerinde düşünerek geçirebilirler.

Tarzı: Sevimli ve akıllı

Özellikleri: Çekici, özgüven sahibi ve vahşi

Olumsuz yönleri: Provokasyonlara cevap vermek ve ani değişimler istemek

Tavsiye: Tüm zorluklar için harekete geçmek gerekmiyor.

Ünlüler: Megan Fox, Al Pacino, Russell Crowe, Adele, Nelson Mandela.

İyi bir mizah anlayışları, ikna kabiliyetleri ve çatışmaları dindirecek yetenekleri vardır. Venüs’ü İkizler olan kişiler partner olarak ise zeki insanlardan hoşlanırlar çünkü onlar problem çözmekten keyif alırlar.

İnanılmaz derecede bir enerjileri vardır. Hayatı maksimumm derecede yaşarlar ve risk almaktan hiçbir zaman kaçınmazlar. Özellike Venüs İkizler bir erkek entellektüel becerileri ile karşısına ne çıkarsa çıksın her şeyi elde edebilir.

İnsanların geçmişini öğrenmek ve onları analiz etmek isterler. Tahmin edilememezlik, çocuksuluk ve spontonelikten yanadırlar. Eğer bir konu hakkında bilmedikleri bir durum varsa gülerler ya da çocukça davranırlar. Eğer Venüs İkizlerde birisini etkilemek istiyorsanız diplomatik, anlayışlı, heyecanlı ve entellektüel olarak birikimli olmalısınız.

 

ETİKETLER