• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Uranüs‘ü Terazi burcunda olan kişiler oldukça yenilikçi, hayalperesttirler, dünya için oldukça sıradışı fikirleri vardır.

Daima taze planları vardır ve her türlü beklenmedik olaylara karşı tedbirlidirler. Fikirleri için savaşırlar.

Tarzı: Yenilikçi ve sakin
Özellikleri: İşbirlikçi, diplomatik ve iyimser
Zayıflıkları: Eski yöntemlere takılı kalmaya meyilli
Tavsiye: Yaşamın için seçtiğin ideallere dikkat et.
Ünlüler: Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz, Catherine Zeta-Jones.

Genellikle yardıma muhtaç olan insanlara yardım ederler, eşitlik için savaşırlar. Onlar için ahlaksızlık ve haksızlık bu dünyadaki en büyük yozlaşmadır. Kendi fikirlerini savunurlar ve tüm insanlığa yararlı şeyler yapmak isterler.

Zararlı bir ilişki içinde olmaktansa onlar daha çok anlamlı bir şeyler yaşamayı seçerler. Oldukça açık fikirlidirler. Onlardan çok iyi sanatçı, güzellik uzmanı, grafik tasarımcı ve web gelişimcisi olur.

Oldukça orijinaldirler ve büyük fikirlerini daima pratiğe dökerler. Ancak romantik ilişkilerinde gelecekleri pek parlak olmayabilir. Nazik ve şefkatli bir partner olabilir ancak bir o kadar da bağımsızdırlar. Hayalperesttirler ve geleceklerini planladıkları gibi yaşamak isterler. Etrafındaki herkesin iyi olmasını isterler.

Oldukça uyumlu bir kişilikleri vardır. Farklı fikirlere karşı daima esnek ve anlayışlı yaklaşırlar. Bu yüzden Zodyak’ın en sosyal kişileridir.

ETİKETLER