• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova erkeği ve Koç kadını arasındaki ilişki oldukça nefes kesici olacaktır çünkü ikisi de macerayı ve eğlenmeyi çok sever. Diğer insanların ne düşündüklerine asla önem vermezler bu yüzden birlikteyken kendileri gibi olacaktır.

Bu ikili arasında karşılıklı saygı ve beğeni vardır. oldukça heyecanlı ve ilginç olan bu ilişkide ikisi de birbirlerine yeteri kadar alan verecektir. İkisi de yeni fikirlere ve yeni aktivitelere atılmaktan hoşlanır.

Bu çift hayatta başarılı olmak için birbirlerine yardım edecektir. Koç kadını da aynı Kova erkeği gibi bağımsız, özgüvenli ve spontonedir. Reddedilmeyi sevmez bu yüzden bu kadın oldukça tutkulu ve cesurdur. Çoğu zaman bir risk aldığı zaman sonuçlarını düşünemeyebilir.

Kova erkeğinin macerayı sevmesi ve devrimci olması Koç kadınını çok etkileyecektir aynı zamanda entellektüel, sosyal ve şefkatli olan Kova erkeği yeteri kadar güvenene kadar kendisini açmak istemeyecektir.

İkisi birbirlerine bağlandıklarında oldukça sadık ve destekleyici olacaktır. Hiç kimsenin bağımsızlıklarını çalmasına izin vermeyecektir. Birlikteyken bu ikili birbirlerini kısıtlamayacaktır bu yüzden bu ikili çok iyi bir çift olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Oldukça uyumlu olan Kova erkeği ve Koç kadını birlikteyken birkaç sorunla karşılaşabilir. Örneğin, Koç kadını bazen çok fazla agresif olabilir bu da Kova erkeğini rahatsız hissettirebilir. Ayrıca Koç kadını sevgisini toplum içerisinde göstermekten rahatsızlık duymaz fakat Kova erkeği ise böyle şeyler konusunda oldukça soğuk ve mantıkçıdır bu yüzden Koç kadınını incitebilir.

Bu ilişkide sorun olan en önemli iki şey Koç kadınının çok agresif olması, Kova erkeğinin ise aşırı derecede özgürlükçü olmasıdır. Kova erkeği, Koç kadını sinirliyken onunla konuşmayı reddeder.

Kova Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Eğer Koç kadını, Kova erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsa felsefe konuları hakkında ilginç bilgiler edinmeli ve onunla tartışmalıdır. İlerleyen zamanlarda ise sinirlendiğinde kendisine hakim olmalı ve sert sözler söylememeli.

Bu ikili birbirlerini oldukları gibi kabul edecektir bu yüzden birbirlerinin zayıf olduğu taraflarını değil güçlü olduğu taraflarını görmelidir.