• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Akrep kadını arasındaki ilişki oldukça verici ve alıcı olacaktır. Bu yüzden bu ikili birlikteyken hiç sıkılmayacaktır.

İkisi de samimidir ve bir aile kurmak istemektedir. Birçok kişi Oğlak erkeğinin soğuk ve mesafeli olduğunu düşünebilir ancak bu adam Akrep kadınını yanında oldukça sıcak ve minnettar birisi olabilir.

Bu ikisi birbirlerinden çok şey öğrenir. İkisi de birbirlerinin farklı kişiliklerinin farkındadır bu yüzden birbirlerini anlayacaktırlar. Akrep kadını, Oğlak erkeğine daha fazla mutlu ve duygusal olmayı gösterirken, Oğlak erkeği de Akrep kadınına duygularını kontrol etmeyi gösterecektir.

Müthiş bir enerjiye sahip olan Oğlak kadını bu enerjisini zeki bir şekilde kullanır. Bu çift bir araya geldiğinde büyük işlere imza atabilirler. Oldukça sadık olan Oğlak erkeğinin yanında Akrep kadını süper insan gibi görünecektir.

Diğer insanlar ise bu çiftin ne yaptıklarını ve nasıl bu kadar mutlu olabildiklerini anlamaya çalışacaktır. Bu çiftin etkileşimi oldukça samimi ve yoğundur ancak bir diğer önemli olan şey ise bu ikili birbirlerine ne olursa olsun çok saygı duyar.

Olumsuz Özellikleri

Oğlak erkeği, Akrep kadınının enerjisini eleştirebilir çünkü Oğlaklar enerjilerini boş yere israf etmek istemezler. Akrep kadını ise Oğlak erkeğinin duygularını gösterdiğini düşünmez çünkü Oğlak erkeği çok pratiktir ve kendisine sürekli kariyer hedefi koyar.

Oğlak erkeği mantıkçıdır bu yüzden kararlarına duygularını asla dahil etmez. Akrep kadını dramatik olduğu zamanlarda öfke nöbetleri geçirir ve bu durumda Oğlak erkeği kılını bile kıpırdatmaz.

Oğlak Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Bu çift birbirlerinin ne kadar çok çalıştıklarını fark ettikleri anda sorunlarına çözüm bulabilmek için daha çok uğraşacaktır. Oğlak erkeği ve Akrep kadınının daha fazla birlikte eğlenceli vakit geçirmesi gerekmektedir. Eğer bunu yaparlarsa aralarındaki bağ daha güçlü olacaktır.

Akrep kadınının duygularını daha çok kontrol etmesi gerekmektedir. Ancak eğer Oğlak erkeği, Akrep kadını ile birlikte olmak istiyorsa biraz daha gizemli olmalıdır çünkü Akrep kadını sırları keşfetmek ister ve dikkatini gizemli kişilere yönlendirir.