• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Yengeç erkeği, İkizler kadınının hayatını yoğun bir şekilde yaşamasını çok sevecektir. İkizler kadını ise Yengeç erkeğinin iyi bir dinleyici ve arkadaş canlısı olmasını çok sevecektir.

İkizler kadını, Yengeç erkeğinin romantik tarafından çok etkilenecektir. Yengeç erkeği ve İkizler erkeğinin çok uyumlu olacaktır ve birlikteyken oldukça güzel bir ilişki yaşama fırsatı yakalayacaklardır.

İkizler burçları farklılıktan ve eğlenceden yanadırlar aynı şeyleri ilişki içerisindeyken partnerlerine de yansıtacaklardır. Yengeç kadını, İkizler kadının önerdiği her şeyi mutlulukla yapmak isteyecektir.

Yengeç erkeği, partnerine güven ve sadakat sunar ancak İkizler kadını için en önemli olan şey ise Yengeç erkeğinin oldukça idealist ve hassas olmasıdır. Yengeç erkeği, İkizler kadınını dünyadaki en özel insan gibi hissettirecektir bu yüzden ona iltifat ettiğinde oldukça içten olacaktır.

İkisinin arasındaki çekim oldukça fark edilebilir. Oldukça yaratıcı olan bu iki çift beraberken asla sıkılmazlar.

Olumsuz Özellikleri

Birbirleriyle duygusal olarak bağlanamayan Yengeç erkeği ve İkizler kadını ilişkilerinde problemlerle karşılaşabilir. Yengeç erkeği her şeyden önce bir aile kurmak isteyebilir. İkizler kadını ise böyle bir şeyin sorumluluğunu alma konusunda tereddüt edebilir.

Yengeçler dengesiz olabilirler, aynı zamanda güvensizlik de yaşayabilirler. Bu özellikler de zaman zaman İkizler kadınını itebilir çünkü İkizler kadını özgüven sahibi olan erkeklerle birlikte olmak isterler.

Yengeç erkeği duygusal olarak bağlanmak ister ancak İkizler için ise en öneml olan şey eğlencedir. Ayrıca flörtöz olan İkizler burcu kadını zaman zaman Yengeç erkeğini kıskançlıktan delirtebilir.

Yengeç Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Yengeç erkeği ve İkizler kadınının başarılı bir ilişki yürütebilmesi için birbirleri ile uzlaşmalıdır. Bu çiftin birbiri için çabalaması gerekmektedir. Ancak ikisi de çabaladığı takdir de oldukça iyi bir çift olacaktır.

Oldukça korumacı olan Yengeç erkeği sevildiğini bilmek ister. İkizler kadını buna ne kadar anlam veremese de istediği güveni ona verecektir. Eğer ikisi de birbirlerine karşı nazik davranmayı öğrenebilirlerse oldukça güzel bir ilişki yaşayabilir.

OKUYUCU YORUMLARI
 • Elif Ateş
  2 sene önce

  Ben ikizler burcu kadınıyım ama Ben çok flörtöz değilim ve duygusallığı severim yine de eğlencesiz hayat yoktur

  26