• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Altıncı Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay’ı altıncı evde yer alan kişiler oldukça sağlıklı ve destekleyici bir kişidir. Onlar sağlıklı ve etkili bir insan olmak isteyen ilgili ve duygusal bireylerdir. Bu kişilerin duyguları sağlık durumlarına bağlı olarak değişmektedir. Mesela; bu kişiler çok stresli olduğu zamanlarda mide veya baş ağrıları gibi sorunlar yaşayabilirler.

Ayrıca bu kişiler ilgi aradıklarında hastalık hastası olabilir. Bu kişilerin negatif olması işlerin yolunda gidip gitmemesine bağlıdır. Eğer bu kişilerin işleri yolunda gidiyorsa kendilerini kadar enerjik ve canlı hissederler.

Güçlü yanları: Odaklı, sempatik ve sezgileri güçlü
Olumsuz özellikleri: Yüzeysel ve aceleci
Tavsiye: Diğer insanların onayını almaya daha az ihtiyaç duymalısın.
Ünlüler: Taylor Swift, Johnny Depp, Miley Cyrus, Will Smith.

İşlerini yoluna koyamadıkları zaman bu kişiler çok duygusal olabilir. Bu kişilerin bir rutine ve yaşamlarının iyiye gittiğini bilmeye ihtiyaçları vardır. Böylelikle bu kişiler sağlıklı kalabilir.

Eğer Ay burada kötü bir açı almışsa bu kişilerin çok fazla sağlık sorunu olabilir, fazla iş değiştirebilir ya da sebepsiz yere ruh hali sık değişebilir. Bu kişilerin psikolojik sorunları olabilir ve hastalık hastası olabilir.

Sindirim sistemleri çok hassastır. Bu kişilerin sağlıklı bir diyet yapması ve bir egzersiz programına sahip olması metabolizmalarını daha da güçlendirecektir. Duyguları da sindirim sistemini etkileyebilir. Karınlarıyla ilgili problemler yaşamaması için bu kişilerin rahat olması gerekmektedir.

Ay’ı altıncı evde yer alan kişilerin kariyerleri iyi yönde ilerlediğinde duygusal açıdan kendilerini daha tatmin olmuş hissedeceklerdir. Evde vakit geçirmeyi seven bu kişiler aynı zamanda temizlik yapma, yemek yapma ve mutfak işlerinde de oldukça etkilidirler.

Başka kişiler tarafından ilgi görmeyi çok severler çünkü şımartılmak hoşlarına gider. İnsanlara yardım eli uzatmak onların davranış stilidir.