• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Altıncı Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü altıncı evde olan kişiler hem kendileri hem de partneri için güzel bir yaşam ister. Bu kişi birlikte olacağı insanı her koşulda destekleyen ve ona her konuda yardımcı olmak isteyen birisi olacaktır. Onlar, partnerine yardımcı olmak için her türlü şeyi feda etmeye hazır olacaktır.

Ayrıca bu kişiler partnerini memnun etmek için yemek yapacak ve onun ev işleri ile ilgilenecektir. Ancak çok verici olduğunu fark etmeli ve buna bir sınır çizmelidir.

Güçlü yanları: Sevecen, pratik ve güvenilir
Olumsuz özellikleri: Talepkar ve kaygılı
Tavsiye: Bazı şeyleri zamana bırakmayı öğrenmelisin.
Ünlüler: Emma Watson, Will Smith, Gwyneth Paltrow, Adam Levine, Louis Tomlinson.

Venüs’ü altıncı evde yer alan kişiler arkadaşları ve iş arkadaşları ile çok iyi anlaşacaktır ve bundan dolayı birlikte olacağı kişiyi de iş hayatından bulabilir. İnsanlar tarafından saygı görecek ve sevilecektir. Her ne kadar çok insanları eleştirse de ve çirkin davranışlara tahammül edemese de çevresinde çok kişi olacaktır.

Bir kişiye olan sevgisini ise pratik ve destekleyici bir şekilde göstermektedir. Hayatındaki önemli insanlara hizmet etmeyi çok sever. Bu yüzden sevdiklerinin mutluluğu ve rahatlığı onları yakından ilgilendirmektedir. Bu kişiler sevgisini toplum içinde duyurarak göstermeyi sevmez.

Bu kişilerin hak etmeyen kişilere karşı çok fazla hoşgörülü davranması çok muhtemel bir durumdur. Bu yüzden hayatlarına alması gereken kişileri iyi bir şekilde seçmelidir. Rutini severler ve yaşamlarında denge kurmak isterler. Çok fazla çalışmak bu kişileri yormaz.

Başarı odaklıdırlar bu yüzden hiç durmadan çalışabilirler. Muhtemelen iş yerinde en çok çalışan kişiler arasında yer almaktadırlar. Bu kişiler kendilerini ifade etmeyi ve yeteneklerini göstermeyi çok sever ancak aynı şeyi aşk yaşamlarında yapamazlar.