• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Altıncı Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı altıncı evde yer alan kişiler oldukça üretkendirler bu yüzden bu kişiler çalışmayı çok severler. Etkili olmayı seven bu kişiler asla yorulmazlar. Aynı zamanda bir o kadar sabırsızdırlar ve işleri kendisi gibi yapmayan kişilere karşı oldukça sinirli davranabilir.

Bu kişilerin zihni daima çalışmaya devam eden bir mekanizma gibidir. Mars’ı bu konumda olan kişiler aynı zamanda kötü bir şey yaşadıklarında kendilerini tamamen yenileyebilme gibi bir özellikleri vardır.

Güçlü yanları: Pratik, düzenli ve özenli
Olumsuz özellikleri: Duygularını gizlemeyen ve inatçı
Tavsiye: Gerçekçi olmayan beklentilerden kaçınmalısın.
Ünlüler: Jennifer Lawrence, Drake, Jay-Z, Sean Connery.

Mars’ı altıncı evde yer alan kişiler kendilerini tamamen işlerine odaklayan kişilerdir. Yaptığı şeylerle gurur duymak isteyen bu kişiler kariyerlerinde üst sırada yer olmak için her şeyi yapacaktır.

Bu kişiler başka insanların ihtiyaçlarını da önemsemeli. Takım çalışmalarında çok iyi değildirler çünkü insanlar ona uyum sağlama konusunda oldukça güçlük çekmektedir. Mars’ın altıncı evde yer alması aynı zamanda bu kişilerin hastalıklara karşı oldukça duyarlı bir yapıya sahip olduklarını gösterir.

Bu kişlerin düzenli bir diyette olması ve egzersiz programına sahip olması herkes tarafından önerilmektedir. Oldukça aktif kişilerdir ve insanlardan çok makineler ve araç & gereçlerle çalışmayı tercih ederler. Doktor, yoga öğretmeni gibi sağlık ve ruhsal alanında meslekler edinebilirler.

Ayrıca hayvanları da çok severler ve bu yüzden hayvanlarla ilgili bir kariyer tercihi de onlar için iyi bir seçim olabilir. Bu kişiler için en önemli olan şey diğer insanlarla bir uyum yakalaması ve onlarla işbirliği içerisinde olmayı öğrenmesidir. Diğer insanları kendisi kadar çalışmıyor görebilir bu yüzden de tek başına çalışmayı tercih edebilirler.

Haksızlığa gelemezler ve bir işle uğraşırken zamanını boşa harcayan insanlara tahammül edemezler. Yorulana kadar çalışmayı tercih ederler. Düzenli olmak ve bir şeyleri yönetmekte oldukça başarılıdırlar.