• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İkizler erkeği ve Terazi kadını oldukça uyumlu bir çifttir. Sosyal ve arkadaş canlısı olarak tanınan bu iki burcun da arkadaş çevresi oldukça geniştir ve yoğun bir ilişki tablosu vardır.

İkizler erkeği ve Terazi kadınının idealleri vardır. Oldukça konuşkan olan bu iki burç oldukça sevecen olduğu için birbirlerinden çok hoşlanır.

İkisinin de kafası çok uyumludur tanıştıkları ilk andan beri konuşacak çok şeyleri vardır. İkisi birlikteyken diplomatik tavırları ile her türlü problemin üstesinden gelebilirler.

İkisi de evde kalmaktansa dışarıda vakit geçirmeyi daha çok sever. Terazi kadını oldukça idealisttir, İkizler erkeği ise mantıklıdır. Bir çift olduklarında ise oldukça güçlü bir ilişkileri olacaktır.

Oldukça yaratıcı olan bu çift nereye giderse gitsin eğlenceyi de yanlarında götürecektir. Sanatsal ve hayalperest olan Terazi kadını, uyumlu olan İkizler erkeği ile her şey hakkında konuşabilir ve tartışabilir.

Olumsuz Özellikleri

Terazi kadını, İkizler erkeğini mutlu etmek ister ancak onun daima ne arzuladığını anlayamaz. Konu özgürlük olduğunda ise ikisinin de farklı görüşleri vardır. Örneğin; Terazi kadını herkesin istediğini yapabildiği bir aile ortamı kurmak ister.

İkizler erkeği için ise özgürlük: sorumlulukların ve kuralların olmamasıdır. İkizler erkeği için bağlanmak çok kolay değildir, o flörtleşmeyi ve etrafında insanların olmasını sever.

İkizler Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

İki burç da çok çabuk sıkılır bu yüzden yaşamlarında sık sık farklılığa ve eğlenceye ihtiyaç duyarlar. Eğer ikisi de daima özgür olmayacaklarını ve flörtleşemeyeceklerini anlarsa güçlü bir ilişkileri olabilir.

Tutkularını ve ilgilerini paylaştıkları sürece sıkılmaları söz konusu olmayacaktır. Diğer bir yandan bu ikili iş partneri olarak da oldukça iyi anlaşırlar.

Terazi kadını, İkizler erkeğini daha çok dinlemeli. İkizler erkeği zaman zaman incitici olabilir ancak İkizler erkeğini ciddiye almak yapacağı son şey olmalı.