• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Satürn‘ü Boğa burcunda olan kişiler daima bir sonraki gün ne olacağını düşünürler ve daima buna hazırlıklı olurlar. Yorulmadan çalışan kişilerdir. Finansal durumları onlar için oldukça önemlidir. Para biriktirirler ve harcarken de tutumlu olmaya özen gösterirler.

Güvende olmaları onlar için önemlidir. Stabil bir yaşam isterler ve bu onların bir takıntısı olabilir. Her şey onların gördüğü gibi kasvetli değil aslında bu yüzden olaylara farklı bakış açılarından bakmaya çalışmalıdırlar.

Tarzı: Pratik ve cömert
Özellikleri: Sahiplenici, anlayışlı ve arkadaş canlısı
Zayıflıkları: İnatçı ama aynı zamanda kararsız
Tavsiye: Yapabildiğin kadar çok sosyal destek almaya çalış.
Ünlüler: Uma Thurman, Mother Theresa, John Lennon, Mariah Carey, Al Pacino.

Yaşamlarında güvende olmak isterler. Profesyonel yaşamlarında ise hedeflerini başarmak için saatlerce çalışabilirler. Özellikle bugünkü toplumda para onlar için rahatlık demektir ve bu yüzden oldukça da önemlidir.

Projelerini tamamlamak için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Hangi yolu tercih ederlerse etsinler, hatta en kötü yolu tercih etseler bile oldukça sabırlı olacaklardır. Her şeyi kontrol altına alırlar. Finansal durumlarıyla ilgilenmeyi severler. Satın alacağı şeyleri dikkatlice seçerler bu yüzden bir gün onların zengin olduğunu duyarsanız şaşırmayın.

Oldukça hırslı, paraları konusunda sorumluluk sahibi, özgüven sahibi ve hedeflerini tamamlamada kararlı kişilerdir. Her alanda çalışabilirler ayrıca bilim, matematik gibi konularda da oldukça etkili olabilirler.

ETİKETLER