• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
    Loading...

Balık burcu erkeği ve Boğa burcu kadını oldukça sessiz ve hayalperest bir çifttir. İkisi de birbirlerine karşı bitmek bilmeyen iltifatlar ederler. Boğa kadını, Balık erkeğinin şefkatli kişiliğinden çok etkilenecektir ve Balık erkeği ise Boğa kadınının güvenilir kişiliğini takdir edecektir.

Bu ikilinin birbirleri olan ilişkisi büyüleyicidir. Boğa kadını tüm ruhunu Balık erkeğine verecektir ve Balık erkeği ise Boğa kadınının hayallerinin kadını olduğunu düşünecektir.

İkisinin de ilişkide aradığı en temel özellik güven duygusudur. Uzun süreli ilişki yaşamak isteyen Boğa kadını ve Balık erkeği her şeyi yavaştan alacaktır. İkisi de kendilerini birbirlerine adayacaktır. Ayrıca Boğa kadını da Balık erkeği de çok fazla dışarıda vakit geçirmekten hoşlanmaz bu ikili vakitlerinin çoğunu evde geçirmeyi tercih edecektir.

Boğa kadını daha gerçekçidir bu yüzden bazen Balık erkeğine gerçekleri söyleyerek onu daha da dikkatli birisi yapacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Balık erkeği ve Boğa kadını arasındaki bazı farklılıklar ikilinin kavga etmesine neden olabilir. Örneğin; Balık erkeği bir hayal dünyasında yaşar ve aklı beş karış havadadır. Kurduğu hayaller daha çok imkansız gibidir ancak Boğa kadını ise gerçekçi ve pratiktir. Acı gerçeği kabul eden Boğa kadını daima gerçeklere göre hareket edecektir.

Aynı zamanda finansal konularda da çok sık sıkıntı yaşayabilirler. Çünkü ikisi de birbirlerinin harcamalarına karışacaktır.

Balık Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Eğer Balık erkeği ve Boğa kadını birbirlerinin kişilik özelliklerini kabullenmezse ve anlayışlı davranmazsa ikisi de çok sık tartışma yaşayacaktır. Bu yüzden eğer bu çift birlikte olmak istiyorsa birbirlerini anlamaya çalışmalıdır.

Balık erkeği daima Boğa kadınını takip etmelidir çünkü Boğa kadını rutini sever ve bu yüzden rutininde kendisini kaybedebilir. Ancak Balık erkeği ona değişimi sevmeyi öğrettiğinde Boğa kadınının inatçı tabiatı biraz daha yumuşayacaktır.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.