• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Neptün‘ü Yay burcunda olan kişiler özgür ruhlu kişilerdir. Onlar için hippi demek doğru olabilir. Sosyalleşmeyi seven, açık fikirli ve kaygısız kişilerdir.

Esnek ve uyumlu kişilikleri sayesinde birçok şeye potansiyelleri vardır ve bu da farklı fırsatların onun önüne çıkmasını sağlar.

Tarzı: Duygularını gösteren ve keşfedici
Özellikleri: Gizemli, maceraperest ve açıklayıcı
Zayıflıkları: Kişisel çabalar ve kararsızlıklar
Tavsiye: Bazen kesinlikle patavatsız olabiliyorsun.
Ünlüleri: Angelina Jolie, Katy Perry, Shakira, Kanye West.

İnsanlara karşı oldukça hoşgörülüdür bu yüzden diğer insanlar onu özgür ya da acayip birisi olarak görebilir. Her türlü deneyime karşı açıktırlar. Aynı zamanda felsefik tartışmalar, garip ve farklı yerleri keşfetmek onlar için oldukça çekicidir.

İdealisttirler ancak gerçek dünyanın kusurlarını göremeyebilirler. Bu kişiler kaygı ve umutsuzluk gibi hislere düşebilirler. Kendi problemlerine çok fazla odaklanırlar her an bir felaketle karşılaşacaklarını düşünürler.

Partneriyle ilgili bir şeyin yanlış olduğunu düşündüğünde, onun kendisi hakkında ne düşündüğüne çok fazla odaklı kalır. Bu tarz sorunları çözmek isterler. Ancak bunu kendi duyguları ve mantığı ile yapmalı, sezgileri ile değil.

Maceralar ve heyecanlı deneyimler onları aydınlatır. Talihsiz kazaları, hayal kırıklıklarını ve şanssızlıkları kabullenmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Ancak müthiş potansiyelleri ve becerileri sayesinde mükemmel bir gelecek onları bekliyor.

ETİKETLER