• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Yay erkeği ve Oğlak kadını birbirlerini tanımaya başladıktan sonra birbirlerine karşı ne kadar yardımcı olduklarını fark edeceklerdir. Bu sıra dışı ilişki oldukça başarılı olabilir.

İkisi de oldukça ilginç ve yaratıcıdır bu yüzden uzun süreli bir ilişki yaşamak isteyeceklerdir. Yay erkeği oldukça iyimserdir ve Oğlak kadını da tüm sorumluluklarla ilgilenecektir. Bu çift birlikte eğlenirken aynı zamanda her şeyi ciddi görecektir bu yüzden bu farklılıklar onların ilişkisini daha da güçlendirecektir.

Yay erkeği ve Oğlak kadını oldukça realist bir kişiliğe sahiptir ve ikisi de rahat bir yaşam yaşamak istemektedirler. İkisi de kariyerlerinde başarının peşinde koşacaktır. İkisi de çok kararlı bir yapıya sahip olduğu için ilişkileri de uzun süreli olacaktır.

Oldukça entellektüel olan bu ikilinin konuşmaları ise oldukça ilginç olacaktır. Yay erkeği, Oğlak kadınının felsefik yanını daha da kuvvetlendirecektir.

Oğlak kadını, Yay erkeğinin rahat ve uysal kişiliğini sevecekken, Yay erkeği ise Oğlak kadınının zekasından etkilenecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği zaman zaman Oğlak kadınının ciddi kişiliğini sinir bozucu bulacaktır, diğer bir yandan Oğlak kadını Yay erkeğinin vaktini gereksiz şeylerle harcadığını düşünecektir.

Yay erkeği dışarı çıkmaktan ve partilere gitmekten hoşlanır. Oğlak kadını ise bu tarz eğlencelere karşı çok ilgisiz kalacaktır. Oğlak kadını evinden uzun süre ayrı kalamaz.

Yay Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Eğer Yay erkeği ve Oğlak kadını her gün birbirleri ile konuşmak için vakit yaratırsa, Oğlak kadını kendisini daha rahat hissedecektir böylelikle Yay erkeği, Oğlak kadınını daha arkadaş canlısı birisine dönüştürebilir.

Aynı zamanda Yay erkeği, Oğlak kadını hakkında hiçbir yorum yapmamalı aksi takdirde Oğlak kadını incinebilir.

Eğer Yay erkeği, Oğlak kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun daha az ciddi olmasını sağlamalıdır. Eğer Oğlak kadını, Yay erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsa güncel konular ve felsefe ile ilgilenmelidir.