• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
    Loading...

Zarif ve güzel Terazi kadını şıklığı ve inceliği çok sever bu da Boğa erkeğine neden tutulduğunu iyi bir şekilde açıklamaktadır.

İkisi de aslında pek çok ortak yön taşımaz sadece burçlarının yöneticisi olan Venüs gezegenini paylaşırlar. Boğa erkeği akşamları evinde kalmaktan yana iken Terazi kadını ise dışarıda sosyalleşmekten yanadır. Eğer ilişkilerinin başarılı olmasını istiyorlarsa bir noktada buluşmaları gerekir.

Boğa erkeği ve Terazi kadını arasındaki ilişki oldukça zarif ve empatiktir. Onlar birbirlerine masaj yapan tatlı çiftlerdendir. İkisi de evlerinde iken kendilerini daha rahat hissederler. Özellikle Boğalar değişik yerlere gitmektense evinde kalıp vakit geçirmeyi tercih ederler.

Evleri çok rahat ve lüks olabilir. Boğa erkeği, Terazi kadını için ideal bir eş olabilir. Boğa erkeği, Terazi kadınını dünyanın en önemli insan gibi hissettirir ve onu her konuda destekler. Terazi kadını ise Boğa erkeği tarafından korunmayı sever.

Olumsuz Özellikleri

Terazi kadını çok kararsızdır ve bu da ilişkilerinde sorunalar çıkarabilir. Aynı zamanda Boğa erkeğinin de kusurları vardır. Boğa erkekleri sevdiği insanlar uğruna sıkı çalışmaz bu yüzden Terazi kadınından kendi mutluluğunu bulmasını isteyecektir.

Terazi kadını parasını sanata ve diğer şeylere harcayabilir, Boğa erkeği ise gelecek yatırımlarına göre hareket eder. Aynı zamanda birçok konuda zıt yönleri de vardır. Boğa erkeği oldukça inatçıdır ve diğer insanların fikirlerini önemsemez, Terazi kadını ise bir durumu birçok farklı pencereden görebilir.

Boğa Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Boğa erkeği pasif, Terazi kadını ise aktiftir. Eğer işbirliği yaparsa beraber harika bir ilişkiye sahip olabilirler. Boğa erkeği, kadınından omzuna yaslanmasını bekler buna karşı Terazi kadını da kendisine hayran olunmasını sever. Bu yüzden ikisi arasındaki uyum ilişkinin en başından beri vardır.

Terazi kadını, Boğa erkeği ile olan ilişki ciddi olana kadar uğraşmalıdır.