• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i On Birinci Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i on birinci evlerinde yer alan bu kişiler daima başarılı olmak isteyen arkadaşlarına ve yakınlarına yardımcı olurlar. Bu kişiler hayallerini gerçekleştirmek isteyen arkadaşları ile işbirlik içerisinde olmayı çok severler. Bu yüzden bu kişiler grup içerisinde olmaktan keyif alırlar.

Yaptıkları iş ile toplum tarafından tanınmak isterler. Grup içerisinde çalışırken daha verimli olan bu kişiler aynı zamanda iyi bir lider ve sözcü olabilir.

Güçlü yanları: İşbirlikçi, dikkatli ve cömert
Olumsuz özellikleri: Fırsatçı ve insan kullanan
Tavsiye: Yalnız kalmaktan da keyif almayı öğrenmelidirler.
Ünlüler: Zayn Malik, Bill Clinton, Adele, Jimi Hendrix, James Dean.

Oldukça özgürlükçü ve açık fikirli olan bu kişiler paradan çok popüler olmak isterler. Hedeflerini gerçekleştirmek söz konusu olduğunda ise bu kişiler kendilerini feda ederler ve yakınları için daima fedakarlıkta bulunurlar.

Tüm insanlara karşı eşit davranan bu kişiler orijinal olmak ve kendi kişiliklerini ifade etmek isterler. Asla taraf tutmazlar. Sosyal pozisyonlarını çok fazla önemsemezler çünkü bu kişiler sadece sevdikleri insanlarla birlikte işbirlik içerisinde bulunmak isterler.

Hayalleri oldukça büyüktür ve hayatı fırsatlarla dolu görmektedir. Bu kişiler oldukça esnek bir yapıya sahiptir ve karizmaları ile birçok insanı kendisine çekmeyi başarır. Bu kişiler, birisiyle ortak bir yön keşfedemediği zaman o kişiyi arkasında bırakmayı tercih eder.

Grup aktiviteleri bu kişileri çok mutlu eder çünkü onlar kendisini toplum içerisinde ifade etmeyi severler.

Olumsuz Özellikleri

Bu kişiler çok fazla grup aktivitesine katıldığında kendi benliklerini kaybetmemeye çalışmalıdırlar. Kendi hayallerinin ve umutlarının olduğunu fark etmeli ve onlar hakkında konuşmalıdırlar.

İçten içe özgüven sorunu yaşayabilirler bu yüzden bu kişiler kendisiyle çok ilgilenecek ve egolarından uzaklaşamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler diğer insanlarla olan ilişkilerine çok vakit ayırdığı için kendi yaşamlarına odaklanamayabilirler.