• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 2. Ev Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojide ikinci ev kişinin maddi gelirini, mal varlıklarını ve yeteneklerini simgelemektedir. İkinci evinizde yer alan burcu inceleyerek kendinizle ilgili birçok şeyi keşfedebilirsiniz. Paraya ilişkin etik ve değer anlayışını burada keşfedebilirsin.

İkinci ev de altıncı ve onuncu ev gibi sizin kariyeriniz hakkında bilgi verebilir. Bu evin yöneticisi Boğa burcudur ve yönetici gezegeni ise Venüs’tür.

Birçok astrolog bu evi ‘servet evi’ olarak nitelendirmektedir. Servet anlamı sadece sizin olan şeyler anlamına gelmemektedir. Bu aynı zamanda sizin doğuştan sahip olduğunuz yetenekleri göstermektedir.

Kişinin kendisini nasıl bulacağını ikinci evi ile öğrenmektedir. Fiziksel varlıklar ve somut eşyalar da ikinci ev tarafından açıklanmaktadır. Maddi olarak kazançların, iflas etmelerin burada yansıtılmıştır. Yani bu evde yatırım ve maddi gelir de bir o kadar ön plandadır.

İkinci ev vaktinizi nasıl değerlendirmeniz gerektiğini açıklar ve sizi hangi özelliklerinizin zengin edeceğini vurgular. Birinci ev sizin yaşamdaki potansiyelinizi oluştururken ikinci ev ise sizin o potansiyele ulaşmanız için hangi yoldan gitmeniz gerektiğini belirtir.

İkinci evinizde yer alan burcu öğrenmek için tıklayın.

ETİKETLER