• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs‘ü ikinci evde olan kişiler güzel ve değerli olan her şeyi takdir eder. Bu kişilerin bir koleksiyonu, sanatla bağları olabilir. Kendilerine güzel olan her şeyi almak isterler. Bu kişiler pahalı ve lüks olan her şeye karşı büyük bir ilgi duyar bu yüzden en iyi yemekleri yemek ve en pahalı şarapları içmek ister.

Çok materyalist olabilirler. Zarifliği severler ve partnerinin daima ona pahalı hediyeler almasını ister. İlişkilerinde fazla yüzeysel olabilir ve başka insanları sevmekte zorlanabilir. Bu kişiler sadece değerli olan şeyleri sever ve her şeyin en iyisine sahip olmak ister.

Güçlü yanları: Savurgan, samimi ve sınırları belli
Olumsuz özellikleri: Sert ve obsesif
Tavsiye: Ne kadar sakin olursan her şey o kadar kolay olur.
Ünlüler: Brad Pitt, Scarlett Johansson, Oprah Winfrey, Demi Lovato, David Beckham.

Venüs’ü ikinci evde yer alan kişiler sosyal, romantik ve sanatsal olmaları ile dikkatleri üzerine çeker. Bu kişiler para kazanmaya çok önem verir ve toplum tarafından saygı gören bir alanda meslek sahibi olmak ister. Maddiyata çok önem verdikleri için zengin birisiyle evlenmek isteyebilirler.

Rahatlığa ve lükse çok düşkündürler bu yüzden finansal anlamda kendilerini daima güvende hissetmek isterler. İş ya da sanat alanında doğuştan gelen yeteneklere sahip olabilirler. Eğer bu kişilerin bir hobisi varsa bu kişilerin ondan para kazanabilme ihtimalleri vardır.

İkinci evinde Venüs olan kişiler sevdikleri tarafından daima şımartılmak isterler. Bu kişiler özellikle antika mağazalarında büyük bir başarı yakalayabilirler. Oldukça cömert bir yapıları vardır bu yüzden onlardan sevdiklerine daima hediyeler almasını bekleyebilirsiniz.

Partnerlerine karşı obsesif tutumlar gösterebilir ve onları kazanmak için her türlü yolu denerler. Partnerlerinden iltifatlar duymak ise bu kişinin büyük zayıflığıdır. Bağlandıkları kişilere karşı dürüsttürler ve asla terk etmek istemezler.

Sadık bir partner arayışında olan bu kişilerin ilişkisinde güvende olduğunu bilmek ister bu yüzden doğru kişiyi bulmak için bekler.