• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Akrep erkeği ve Balık kadını ilişkisi oldukça hassas ama anlamlı olacaktır. Balık kadını sonunda hiç korkmadan içini açabildiği birisini bulduğu için çok mutlu olacaktır.

Balık kadını, tutkulu ve korumacı olan Akrep erkeğini daha iyi birisi yapacaktır. Bu ikili birlikteyken oldukça derin bir bağla birbirlerine bağlanacaktır. Bu çiftin ilişkisi oldukça kuvvetli olacaktır.

Balık kadınını anlamak bazen zor olabilir ancak Akrep erkeği bu kadını anlamak için çok uğraşacaktır. Arkadaş ya da sevgili olsun fark etmez bu ikili birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanacaktır ve her şey hakkında sohbet edeceklerdir.

Bu çift birbirlerine her konuda yardımcı ve destek olacaktır ve zamanla ilişkileri de daha çok kıymetli olacaktır. Balıklar sevilmenin hayaliyle yaşarlar ve bu yüzden zaman zaman hayallerinde kaybolurlar.

İkisinin de sezgileri güçlüdür ve hiç zorlanmadan birbiriyle sohbet edebilir, içini dökebilir.

Olumsuz Özellikleri

Balık kadını ve Akrep erkeği ilişkisinde en tehlikeli olan yer Akrep erkeğinin öfkesine yenik düşüp sert sözlerle Balık kadınını incitmesi olacaktır. Oldukça hassas olan Balık kadını merhametlidir ancak onu eski haline getirmek oldukça zordur.

Balık kadınının çok fazla hayalperest olması ise Akrep erkeğine bunaltıcı ve sıkıcı gelebilir.

Akrep Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Akrep erkeği eğer Balık kadını ile birlikte olmak istiyorsa öfkesine hakim olmayı öğrenmelidir. Her şeyi gereğinden fazla bir şekilde ciddiye alabilir ve bu yüzden zaman zaman Balık kadınının üstüne gidebilir.

Ayrıca Akrep erkeği sürekli Balık kadınının olumsuz yanlarını söylemekten vazgeçmelidir aksi takdirde Balık kadını etkilenecektir ve depresyona girecektir. Akrep erkeği zaman zaman Balık kadınına karşı çok kabaca davranabilir bu yüzden eğer onunla birlikte olmak istiyorsa daha yumuşak başlı olmaya çalışmalıdır.