• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay’ı ikinci evde olan kişiler finansal olarak iyi durumda olana kadar kendilerini duygusal açıdan güvende hissetmezler. Bu kişiler parasının büyük bir bölümünü hediye almak için kullanabilir. Ayrıca başka insanların ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarlar.

Bu kişiler oldukça materyalisttir ve daima finansal olarak stabil olmak isterler. Bu kişilerin duygusal olarak mutlu olmaları gelecek planlarına bağlıdır. Ne kadar çok kaliteli şeylere sahip olursa o kadar çok kendilerini güvende ve mutlu hissederler.

Güçlü yanları: Cömert, objektif ve yetenekli
Olumsuz özellikleri: Ön yargısız olmak ve inatçılık
Tavsiye: Duygularını saklama konusunda dikkatli ol
Ünlüler: Beyoncé, Nicole Kidman, Ryan Reynolds, Emma Stone.

Eğer bu kişinin Ay’ı kötü bir konumdaysa bu kişiler çocukluğunda özgüven eksikliği yaşayabilirler ve oyuncakları az olduğu için kendilerini mutsuz hissedebilirler.

Bu kişiler kendilerini parayla mutluluk satın alabileceğini düşünebilir. Bu kişiler antika mağazalarını ve değerli eşyaları oldukça çekici bulurlar. Ayrıca emlak sektöründe de oldukça beceriklidirler çünkü bu kişiler bir mülk işlerinden çok iyi anlarlar.

Bu kişiler aynı zamanda ketum ve derindirler. Ayrıca Ay’ı ikinci evde yer alan kişiler düşüncelerini ve etkilerini sanat dallarından birisine döktüğünde oldukça başarılı olabilirler. Tatlı dilli olan bu kişiler aynı zamanda akıllıdır. Ancak başka bir şeye odaklandıkları için kendilerini iyi ifade edemeyebilirler.

Bu kişiler oldukça dürüsttür bu yüzden bazen istemese de insanları incitebilir. Romantik ilişkilerinde ise oldukça soğuk olabilir. Bu kişilerin ilk isteği ailesini rahat ettirmektir bu yüzden rahat bir ev ortamı oluşturmak için çok para harcayabilir.

Çok cömerttirler bu yüzden ellerinde ne varsa yakınları ile paylaşmak isterler. Sevdikleri insanlara karşı bağlılık gösterirler. Ayrıca başka insanlar tarafından hayran olunmak isterler.

ETİKETLER