• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İkizler erkeği ve Aslan kadını arasındaki ilişki oldukça mutlu ve heyecanlıdır. İkisi de birbirlerinin arkadaşlığından keyif alır.

Merkür tarafından yönetilen İkizler burcu oldukça konuşkandır ve onu takip etmek zaman zaman zor olabilir. Aslan kadını ise İkizler erkeğini oldukça ilgi çekii bulur ve onunla birlikte olup yolculuk yapmak ve sohbet etmek ister.

İkizler erkeği ve Aslan kadını ilişkisi oldukça eğlencelidir. İkizler erkeğinin genç ruhu, Aslan kadınının asil karakterini eğlendirir. Aslan kadınının otoriter kişiliği ve büyüleyici tavırları ise İkizler erkeğini kendisine çeker.

İkisinin de kaliteli bir mizah anlayışı vardır ve birlikteyken oldukça eğlenceli vakit geçirirler. İkisi de tutkuludur ve entellektüel olarak birbirlerini etkilerler.

İkisinin uyumu oldukça güçlüdür ve birbirleri ile çok ortak yönleri vardır. Aslan kadını ne kadar çok özgüvenli ve güçlü olarak görünse de aslında derinde oldukça hassas ve muhtaçtır.

Olumsuz Özellikleri

Aslanlar ilgiyi her şeyden çok ister. Bu yüzden Aslan kadını oldukça sahiplenici olabilir. Ama zamanla Aslan kadını bu huyunu değiştirir ve daha geniş olabilir.

Aslan kadını İkizler erkeğinin güvenilmez ve havai birisi olduğunu düşünebilir. Konu yuva kurma olunca ise Aslan kadınının İkizler erkeği olan hayalleri yıkılabilir.

Aslanlar oldukça düzenli ve disiplinlidir, İkizler erkeği ise sadece kafasını dağıtmak ister ve neyin nerede olduğunu hatırlamaz bile. İkizler erkeğinin sorumsuzluğu Aslan kadınını çileden çıkarabilir.

İkizler Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

İkizler erkeği oldukça tahmin edilemezdir. İkisinin ilişkisinin ne yöne gideceği ise bilinmez yani Aslan kadının daima İkizler erkeğinin neyin peşinde olduğunu tahmin etmesi gerekmektedir.

İkizler erkeğinin oldukça yüzeysel oluşu Aslan kadınını deli edebilir. Aslan kadının iltifatlara son derece önem verir ve İkizler erkeğinin sık sık onu övmesi gerekmektedir.

Eğer Aslan kadını, İkizler erkeği ile birlikte olmak istiyorsa onun söyleyeceklerini dinlemeye hazır olmalıdır. Ve İkizler erkeğinin söyleyecek çok şeyi vardır.