• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Beşinci Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i beşinci evde olan kişiler oldukça entellektüel insanlardır. Yaratıcılık becerileri oldukça gelişmiş olan bu kişiler kendilerini hevesli bir şekilde ifade etmek ve olabildikleri kadar da orijinal olmak isterler. Bu yüzden bu kişiler yazar, aktör, yapımcı ve yazılım geliştiricisi olabilir.

Bu kişilerin çabaları diğer insanlar tarafından fark edilmeli ve takdir edilmelidir. Bazen gösteriş yapabilirler çünkü varlıklarını göstermek isterler.

Güçlü yanları: Orijinal, sıradışı ve cesur
Olumsuz özellikleri: İlgi meraklısı ve yüzeysel
Tavsiye: Diğer insanlara karşı daha hassas olmalılar.
Ünlüler: Leonardo da Vinci, Wolfgang Amadeus Mozart, Jake Gyllenhaal, Tyra Banks.

İyimser ve neşeli olan bu kişiler diğer insanlarla çok iyi vakit geçirirler. Bu kişiler aynı zamanda ris kalmaktan korkmazlar bu yüzden kumar oynamayı ilgi çekici bulabilirler. Beşinci evine Güneş düşen kişiler yaratıcılıkları ile tanınmak isterler. Bu kişiler hayal güçlerinin yardımı sayesinde kendilerini ifade ettiklerinde mutlu olurlar.

Çok dramatik ve gururlu bir yapıları vardır. Yaptıkları her şeyde kendilerinin en iyi olduğunu göstermeye çalışırlar. Bu kişiler için toplumda ilgi çekmek büyük önem taşır.

Bu kişiler aynı zamanda çok eğlencelidir ve dans partilerine gidip insanlarla vakit geçirmeyi, sohbet etmeyi çok severler. Bu kişiler sahne ışıkları altında olmayı çok severler. Mutlu ve pozitif bir yapıları olsa da yetenekleri ile takdir almadıklarında kendilerini ezik olarak görürler.

Olumsuz Özellikleri

Güneş’i beşinci evde olan kişiler oldukça gururludur bu yüzden otoriter, kibirli ve ihtişamlı bir tavırları olabilir. Bu kişilerin egoları büyük olduğu için bencil olabilirler. Başkalarına karşı daha hassas davranmak ve karizmalarını daha etkili işlerde kullanmak bu kişiler için zorlayıcı bir durum olabilir.

Ayrıca bu kişiler etkileyici yeteneklerini kullanarak insanları manipule edebilir.

ETİKETLER