• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs‘ü birinci evde olan kişiler oldukça çekici ve hoş bir görünüme sahiptirler bu yüzden birçok kişiyi etkisi altına alabilir. Bu kişiler sürekli başka insanlar tarafından takdir edilmek ve hayran olunmak isterler. Herkesin onu beğenmesini ve sevmesini ister.

Bu kişiler daima bir ilişki içerisinde olmak ve bir partnerle birlikte olmak ister. Eğer ilişkilerinde mutlu değillerse hiç düşünmeden ilişkilerini bitirirler. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür ve çekici görünümleri sayesinde ile zor durumlarından üstesinden kolaylıkla gelirler.

Güçlü yanları: Çekici, sempatik ve şefkatli
Olumsuz özellikleri: Sahiplenici ve yüzeysel
Tavsiye: Her tartışmayı kazanamayacağını anlamalı.
Ünlüler: Taylor Swift, George Clooney, Katy Perry, Cameron Diaz, Selena Gomez.

Birinci evinde Venüs olan kişiler sosyalliği, romantizmi çok severler ve bu özelliklerini yansıtmayı severler. Sanatsal yetenekleri olan bu kişiler aynı zamanda güzellikleri ile de herkesi etkileyebilen zarif kişilerdir. Hayatlarını dolu dolu yaşamak isterler bu yüzden çevresinde çok insanın olmasını ister.

Venüs’ün bu evdeki konumu bu kişilerin tutkulu, romantik ve cesaretli olduklarını gösterir. Daima çeşitliliğe ihtiyaçları olan bu kişiler arkadaşları tarafından beğenilmek ve takdir edilmek ister ve böyle kişilerle dost kalmak ister. Bu kişilerin sanatsal olarak kendilerini ifade edebilmesi çok önemlidir. Moda, müzik ya da edebiyat gibi alanlara yetenekleri olabilir.

Büyüleyicidirler ve özel bir çekicilikleri vardır. Konuşma tarzları ile insanları kolay bir şekilde etkisi altına alabilir. Yaşları kaç olursa olsun çekici olmaya devam edecektirler. Aşka çok önem verirler ve hayatlarında birisi yokken oldukça üzgün olurlar.

Venüs’ün birinci evde olan kişilerin yüzleri çok güzel olur. Ayrıca insanların onlar hakkında ne düşündüğüne çok önem verir. Diğer insanların ilgi odağı olmak ve şımartılmak onlar için çok önemlidir. Ayrıca her şeyden önce kendilerini düşündükleri için zaman zaman bencilce davranabilirler.